architekci

Architekci z opolskiej pracowni

Od wielu lat współpracuje z wieloma pracowniami architektonicznymi. Nie sądzę bowiem, ze może istnieć taka, która w pełni zaspokoi wszystkie moje potrzeby. Zwykle każda się specjalizuje w innego rodzaju projektach.

Architekci – moje doświadczenia

architekciDzięki temu są oni bowiem w stanie wykonywać dane zlecenia bardziej profesjonalnie i zyskiwać nowych klientów. Ciężko by było bowiem znaleźć jakąś pracownie architektoniczną, która robiłaby wszystkie projekty. Wymagałoby to zatrudnienia zbyt dużej ilości architektów i wielkiej przestrzeni dla ich pracy. Znalazłem jednak jedną taką w Opolu, która jest bardzo bliska tego stanu rzeczy. Pracujący tam architekci specjalizują się bowiem w różnych dziedzinach i posiadają naprawdę wysokie umiejętności. Są więc ci, którzy zajmują się typowo wnętrzami, a także tacy, którzy skupiają się na przestrzeniach zielonych. Oczywiście najwięcej jest tych, którzy projektują same budynki. Jedyne czego ta pracownia architektoniczna z Opola nie robi, to nie zajmuje się wielkimi wieżowcami. Skupiają się głównie na domkach jednorodzinnych i średniej wielkości biurowcach. Musze przyznać, że jak pierwszy raz korzystałem z ich usług to miałem pewne wątpliwości. Szybko jednak tamtejszy architekt przekonał mnie co do swoich umiejętności i zdecydowałem się podjąć z nimi stałą współprace. Również dzięki kontraktowi ze mną mogli oni się bardzo rozwinąć. Zatrudnili bowiem kilku dodatkowych specjalistów z tej dziedziny, którzy jeszcze bardzo podnieśli jakość wykonywanych usług. Teraz więc ich projekty architektoniczne są na naprawdę wysokim poziomie.

Myślę, że na przestrzeni kilku lat to przedsiębiorstwo zanotuje jeszcze większy wzrost. Bardzo zaprzyjaźniłem się bowiem z ich prezesem i uważnie obserwuje jak wszystko posuwa się powoli do przodu.