kurs niemieckiego

Będę prowadzić z mężem kurs niemieckiego

Jestem lektorem od wielu lat. Moje dziecko chodzi do przedszkola i postanowiłam zaproponować pani dyrektor, ze raz w tygodniu mogłabym poprowadzić dla dzieci zajęcia z języka angielskiego a mój maż z języka niemieckiego.

Kurs niemieckiego prowadzi mąż

kurs niemieckiegoWszystko odbywałoby się w formie zabawy, żeby zachęcić dzieci do poznawania nowych słów. Z mężem prowadzimy korepetycje w naszym domu. Poza korepetycjami jeździmy po firmach i oferujemy kursy i szkolenia językowe. Ostatnio udało mi się podpisać umowę z firmą telemarketingową na szybki kurs angielskiego dla zatrudnionych pracowników. Poziom wśród pracowników był różny. Muszę dostosować naukę do potrzeb słuchaczy. Zajęcia są bardzo interesujące. Lubie patrzeć na rezultaty. Co jakiś czas sprawdzam ile poszczególne osoby się nauczyły. Mój mąż natomiast jeździ po firmach i szkołach i oferuje kurs niemieckiego. Obydwoje mamy wiele zleceń. Wydaje mi się, że to tej pory zawsze angielski był bardziej doceniany. Jednak zauważyliśmy z mężem tendencje wzrostową jeśli chodzi o zainteresowanie językiem niemieckim. Nasze oferty dostępne są na terenie miasta Bydgoszcz. Nie jeździmy poza nasze miasto bo to nie byłoby dla nas opłacalne. Poza tym nie mielibyśmy już na to czasu. Obecnie mamy wiele zleceń i musimy się dogadywać między sobą, żeby w tych samych godzinach nie prowadzić szkoleń. W ciągu dnia nie ma problemu ale jeśli chodzi o godziny popołudniowe to wszystko musi być ustalone. Nie mamy z kim dziecka zostawić a dziadkowie nie mieszkają w Bydgoszczy. Pani dyrektor zgodziła się na angielski a także na niemiecki w przedszkolu. Zajęcia nie byłyby dodatkowo płatne, więc rodzice nie będą ponosić dodatkowych kosztów.

Powybierałam ciekawe piosenki i przygotowałam materiały, które na pewno zainteresują dzieci. Mąż także profesjonalnie przygotował się do zajęć.

Więcej na http://speakfast.eu