Bezpieczny kubek LOVI

Małych dzieci nie trzeba uczyć jak mają ssać mleko z piersi mamy czy ze smoczka z butelki, ponieważ nauczyły się tej czynności będąc jeszcze w brzuszku mamy. Jednak picie z bidonu z rurką czy z kubka imitującego szklankę, już wymaga treningu.

Jak wyglądają kubki LOVI?

kubek lovi 360Przeważnie większość rodziców rozpoczyna naukę samodzielnego picia swojego malucha w wieku około sześciu – dziewięciu miesięcy, ponieważ w tym okresie maluchy potrafią stabilnie trzymać przedmioty w rączkach. To konieczna umiejętność, aby maluch mógł samodzielnie pić z kubka czy bidonu. Na początek można dać dziecku bidon z rurką, a po pewnym czasie kubek LOVI 360, który doskonale imituje technikę picia ze szklanki. To doskonały trening dla malucha, ponieważ nauczy się pod właściwym kątem przechylać kubek, ale nie wyleje przy tym ani kropli. Kubki marki LOVI są przede wszystkim niekapkami, ponieważ mają zamontowany specjalny system uszczelniania oraz nakrętkę 360, która umożliwia picie  dowolnego miejsca. Aby płyn wydostał się na zewnątrz kubka, maluch musi go zassać, czyli tak jak się to robi w przypadku picia ze zwykłego kubka. Dla ułatwienia utrzymania nakrętki w czystości, kubek jest wyposażony w nakładkę, która chroni ją przez zabrudzeniami. Z kubka LOVI maluch może pić w domu, na spacerze czy w trakcie podróży. Jest on bardzo lekki, gdyż został wykonany ze specjalnego tworzywa wolnego od BPA, ftalanów i PVC. Jest on rozkładany, zatem łatwo go utrzymać w czystości. Dzięki praktycznym uchwytom, maluchy mogą stabilnie trzymać kubek w rączkach.

Bez wątpienia zakup takiego kubka jak wstępu do picia ze szklanki, jest doskonałym rozwiązaniem. Jest on całkowicie bezpieczny, praktyczny i łatwy w obsłudze. Dostępny jest w wielu pojemnościach, ale najczęściej jest wybierana 240 ml.