mieszkania na sprzedaż

Chciałabym kupić nowe mieszkania w Bydgoszczy

Cześć mam na imię Malwina. Chciałabym abyście mi dzisiaj odrobinę pomogli w podjęciu bardzo ważnej decyzji. Kilka tygodni temu, okazało się, że otrzymałam w spadku, od jakiejś nieznanej mi zupełnie cioci, działki rekreacyjne na sprzedaż.

Bydgoskie mieszkania na sprzedaż i ich poszukiwania

mieszkania na sprzedaż Na samym początku myślałam, że to z pewnością, jakaś mało wartościowa ziemia, bo przecież, kto nieznajomej krewnej zapisywałby jakąś fortunę. Okazuje się jednak, że życie czasami nas zaskakuje, a te działki leżą na jakiś wyjątkowo atrakcyjnych terenach i mogę je sprzedać, za naprawdę olbrzymie pieniądze!!! To wszystko spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i nie wiem, co dalej. Mam, dopiero dwadzieścia jeden lat, studiuję, moim miastem jest Bydgoszcz. Do tej pory zmuszona byłam wynajmować tu takie brzydkie tanie mieszkanie, wiecie, takie typowo studenckie, jednak teraz, kiedy sytuacja się zmieniła, zaczęła interesować mnie sprzedaż mieszkań, no właściwie, może nie sama sprzedaż, a ich kupno. Szukałam nawet jakiegoś biura nieruchomości, ale wiem, że oni ściągają całkiem sporą prowizję, a mi zależy jednak na tym żeby kupić mieszkanie w miarę rozsądnej cenie… Przecież nie chcę roztrwonić wszystkich pieniędzy od razu. Dlatego też na ten moment postanowiłam, że sama będę oglądać nowe mieszkania na sprzedaż bydgoszcz, a jeżeli faktycznie, będzie mi to sprawiało dużo kłopotu, to wtedy zastanowię się, czy skorzystać z pomocy biura nieruchomości… Jak myślicie? Podejmuję dobrą decyzję? Zakup mieszkania, jest rozsądny? Nie wiem, czy Bydgoszcz, okaże się moim miastem na zawsze, stąd też moje wątpliwości…

Chociaż z drugiej strony, mieszkanie zawsze można wynająć… Powiedzcie mi proszę, co myślicie? Dobrze robię, czy powinnam się jeszcze wstrzymać z decyzją? Piszcie, jakie macie zdanie! Pozdrawiam serdecznie, cześć!