Chodzenie po górach – praktyczne spodnie dla kobiet

 

Razem z grupą koleżanek ze studiów planowałyśmy wspólnie spędzić w fajnym miejscu przerwę między semestrami. Od początku planowałyśmy wyjazd w ciekawe miejsce w Polsce i warunkiem było jedynie coś innego niż nadmorskie okolice – w końcu studiowałyśmy w Trójmieście. Ostatecznie ustaliłyśmy, że wybierzemy się w góry, co dla mnie było szczególnie wyjątkowe, bo nigdy w górach nie byłam.

Spodnie na spacery dla kobiet w góry

spodnie do chodzenia po górach damskieOd kilku lat mocno ciągnęło mnie na jakieś wczasy w krajobrazie górskim. To coś zupełnie innego niż odpoczynek nad morzem – to odpoczynek aktywny, czyli taki jaki lubię najbardziej. Lubię ścianki wspinaczkowe, jazdę rowerem, to pomyślałam, że spacery po górach będą w sam raz dla mnie. Razem z dziewczynami zaczęłyśmy więc odpowiednie przygotowania pod kątem zakupów. Szczególnie mówię tutaj o ubraniach – praktycznie żadna z nas nie miała odpowiednich ciuchów, które pasowałyby właśnie na wyjazd w góry. Najbardziej zależało mi na tym, by mieć jakieś praktyczne spodnie do chodzenia po górach damskie. W trakcie takich fizycznie wymagających spacerów ważne jest, by mieć z jednej strony wytrzymałe spodnie, a z drugiej jak najwygodniejsze, by nie przeszkadzały i nigdzie nie uwierały w trakcie długich spacerów. Znalazłyśmy z dziewczynami sklep, w którym były właśnie takie spodnie i od razu każda z nas rzuciła się do przymierzania.

Ostatecznie wybrałyśmy po dwie pary takich spodni. To co nas przekonało ostatecznie do tego zakupu to fakt, jak bardzo wygodne były – a to był główny szczegół, na który zwracałyśmy uwagę. Po spodniach przyszedł czas na jeszcze jakieś kurtki oraz dodatkowe akcesoria, które mogły przydać nam się w górach. Tak więc w ten sposób zapakowane mogłyśmy wyruszać na moją długo wyczekiwaną wycieczkę.