angielski przez skype

Daję korepetycje z angielskiego przez skype

Od jakiegoś czasu dawałam korepetycje z angielskiego żeby sobie trochę dorobić podczas nauki w liceum. Niby nie skończyłam filologii, ale miałam już zdane certyfikaty językowe, i płynnie posługiwałam się tym językiem, w szkole byłam w grupie zaawansowanej.

Angielski przez skype bez przejazdów

angielski przez skypeDzięki temu mogłam uczyć innych. Początkowo nauka angielskiego odbywała się u mnie lub u klienta, jednak w klasie maturalnej nie miałam już czasu na takie rzeczy. Jeżdżenie po Bydgoszczy mnie bardzo męczyło i zabierało sporo czasu. Postanowiłam, że wolę nie zarabiać przez jakiś czas, niż męczyć się w transporcie. Jak ktoś chce się uczyć to zawsze jest szkoła językowa. Jednak potem przeczytałam o nauce angielskiego przez internet. Spodobało mi się to. Dzięki temu ze jest angielski przez skype to nadal mogłam udzielać korepetycji i to bez ruszania się po mieście. Że też nie wpadłam na taki pomysł wcześniej. Przecież jakieś kserówki i ćwiczenia mogę wysyłać mailowo czy w innej wiadomości, a najważniejsza w korepetycjach i tak jest rozmowa. Bardzo się ucieszyłam, ze nadal mogę pracować i to w różnych godzinach, więc było mi na pewno o wiele łatwiej. Znalazłam nawet dosyć szybko pierwszych kursantów. Niektórzy z nich to byli moi poprzedni klienci, z korepetycji dojazdowych, choć trafiło się też kilku nowych nawet jakieś rodzeństwo, które razem chciało pobierać lekcję.

Dałam im wtedy zniżkę, żeby ich nie zniechęcać. Na początku było trochę dziwnie tak rozmawiać z nimi przez internet, ale z czasem się przyzwyczaiłam i wszystko już było dobrze.