Dekoracyjna tapeta w kuchni

Mam bardzo dużą kuchnię, która po remoncie wygląda w końcu tak jak chciałam – kolorowo i bardzo przytulnie. Od początku do końca zaprojektowałam ją sama i jestem z tego dumna. Po wybraniu mebli, które były podstawą wokół której budowałam resztę aranżacji wnętrza kuchni, zaczęłam myśleć co powinnam zrobić ze ścianami. Postanowiłam postawić na tapetę na jednej ze ścian w kuchni.

Tapeta w kuchni prezentuje się bardzo dobrze

tapety kuchennePo kupieniu mebli do kuchni zaczęłam poszukiwania tapety i farby do ścian w mojej kuchni. Tak szczerze to nie spodziewałam się, że tapety kuchenne są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych w tak wielu wzorach. Miałam naprawdę ciężki orzech do zgryzienia podczas wybierania takiej, które będzie odpowiednia do mojej dużej kuchni. W końcu jednak w jednym ze sklepów on-line znalazłam tapetę, która spełniała wszystkie moje wymagania. Przede wszystkim podobał mi się po prostu jej dizajn. Co ważne tapeta ta jest zmywalna, a nie wyobrażam sobie naklejenia na ścianę w kuchni innej tapety niż taka, z której w razie potrzeby można zmyć plamę. Wybrałam ciemną tapetę z ozdobnymi detalami w kolorze złota. Jak na kuchnie tapeta ta jest dość elegancka ale w połączeniu z jasnymi meblami prezentuje się bardzo dobrze. Zresztą tapeta ta znajduje się tylko na jednej ścianie, dzięki czemu cała kuchnia nie wygląda na za ciemną. Inne ściany pomalowane są na jasny, gołębi kolor.

Tapeta w kuchni jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem dodaje ona uroku wnętrzu, które staje się bardziej niepowtarzalne. Przede wszystkim przez to, że w kuchni na jednej ze ścian znajduje się dość ozdobna tapeta to kuchnia nie wydaje się nudna. A ja nie lubię nudy, również w aranżacji wnętrz. Żałuję tylko, że nie kupiłam fototapety, którą mogłabym nakleić na ścianę zamiast kafelków. To wyglądałoby super.