Do jakich wnętrz pasuje imitacja cegły?

Uwielbiam przebywać w oryginalnych pomieszczeniach, których aranżacje zostały starannie zaplanowane. Podziwiam osoby, które samodzielnie tworzą sobie otoczenie, w którym przebywają na co dzień. Postanowiłam sama spróbować i odmienić wystrój swojego mieszkania, by bardziej pasował do stylu, jaki mi się najbardziej podoba.

Modna aranżacja z imitacją cegły

popularna imitacja cegły do wnętrzDo tej pory moje mieszkanie wyglądało dosyć klasycznie, przez co wydało mi się nieco nudne. Postanowiłam dodać do niego bardziej oryginalne elementy. Spodobała mi się popularna imitacja cegły do wnętrz. Takie rozwiązanie jest bardzo modne, dlatego postanowiłam wybrać je do swojego salonu. Wybrałam właśnie to pomieszczenie z dwóch powodów. Przede wszystkim to właśnie w nim spędzam najwięcej czasu każdego dnia. Służy ono również za pokój gościnny, więc należy do reprezentacyjnej części mieszkania, która powinna się ładnie prezentować. Zdecydowałam się pokryć imitacją cegieł tylko jedną ścianę, by zestawić ją z jasnym kolorem pozostałych ścian. Wybrałam cegły o charakterystycznym, bordowym kolorze. Świetnie pasuje on do szarych ścian – taki kontrast od razu przyciąga wzrok. Jednocześnie wydaje mi się, że obecnie mój salon sprawia wrażenie nieco większego, niż jest w rzeczywistości. Nie spodziewałam się, że odmiana wyglądu ścian przyniesie taki efekt, ale bardzo mnie on cieszy.

Pokrycie jednej ze ścian mojego salonu okazało się prostym sposobem na odmianę jego wystroju. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie, a efekt końcowy jest według mnie zachwycający. Bordowe płytki ceglane wyglądają naprawdę świetnie i nie da się ich odróżnić od zwykłych cegieł. Dzięki nim mój salon stał się bardziej nowoczesny oraz modny. Nie mogłam się doczekać, aż moi znajomi zobaczą nowy wystrój mojego mieszkania.