Dobry posiłek regeneracyjny w pracy

Bardzo długo nie mogłam znaleźć pracy. W sumie od momentu gdy skończył mi się urlop macierzyński miałam z tym problem. Może było tak dlatego bo miałam zbyt długą przerwę w pracy i moja kandydatura nie była zbytnio interesująca.

Zbilansowane posiłki profilaktyczne w pracy

posiłki profilaktyczne - SzczecinMiesiąc temu znalazłam jednak pracę na produkcji. Myślałam, że nie pójdę do tego typu pracy ale jednak przekonały mnie warunki płacowe. Do tego pracuje tam też moja koleżanka, która jest bardzo zadowolona z zajęcia, które wykonuje. Praca nie jest zbyt ciężka. Dlatego też zdziwiło mnie to, że przysługuję mi posiłek profilaktyczny. Myślałam, że będzie to coś niezbyt smacznego. A okazało się, że to jedzenie, które otrzymywałam w firmie było pyszne. Chyba wszyscy pracownicy czekają tam na określoną godzinę żeby zjeść. Ja sama nie potrafiłabym przygotować tak smacznych rzeczy. Uważam, że jest to naprawdę wielki plus pracy w tym miejscu. Byłam ciekawa skąd te posiłki są przywożone. Okazuje się, że są posiłki profilaktyczne – Szczecin i znajdują się blisko nas. Koleżanka powiedziała mi też, że ona nawet z ich usług korzystała wtedy gdy chciała zrobić komunię córce w domu. Lub też brała kilka razy coś na święta. Mają bardzo przystępne ceny i co najważniejsze potrawy przygotowane tam są smaczne i zdrowe. Stwierdziłam, że może też coś pewnego dnia zamówię. A w pracy byłam codziennie zaskakiwana tym co jadłam. Nie spodziewałam się, że tam będę odkrywała nowe smaki.

Ten posiłek był tak świetnie dobrany, że po nim nie czułam się ociężale ale wręcz przeciwnie. Miałam więcej energii do pracy a jednocześnie byłam najedzona. Do pracy więc nie muszę przygotowywać sobie kanapek czy brać innego jedzenia. Ja catering stamtąd zamówię na moje imieniny, które są już w następnym tygodniu.