Efektowne listwy wykończeniowe

Modne wnętrza ujmują atrakcyjną stylistyką i wysoką funkcjonalnością. Producenci wychodzą naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom klientów, dlatego każde pomieszczenie można urządzić w niebanalny sposób. Warto w tym wszystkim pamiętać o dodatkach i dekoracjach, które urozmaicają wnętrza. 

Nowoczesne listwy sufitowe

listwy przysufitoweW domowych aranżacjach warto zadbać o detale wykończeniowe. Dużą popularnością cieszy się gustowna sztukateria, która oferowana jest w różnych szerokościach i wzorach. Zarówno do przestronnych wnętrz, jak też do niewielkich pomieszczeń można dobrać efektowne modele. Nietuzinkowy efekt dekoracyjny można uzyskać dzięki zastosowaniu listew przysufitowych. Dzięki wykorzystaniu takich technik wykończeniowych domowe aranżacje stają się bardziej oryginalne i od razu przykuwają uwagę. W sprzedaży dostępne są trwałe listwy przysufitowe z gładką powierzchnią, które pasują do każdego pomieszczenia i stylu aranżacyjnego. Dla miłośników bardziej ozdobnych projektów polecane są listwy z fornirem – takie wykończenia sufitu rewelacyjnie prezentują się np. w dużym salonie. Co ważne – w asortymencie polecane są listwy matowe oraz lakierowane – w zależności od charakteru wnętrz można wybrać najodpowiedniejszy wariant. Dla miłośników efektownych aranżacji polecane są listwy przysufitowe z podświetleniem LED, które podkreślają niebanalny charakter urządzanego pomieszczenia. Walory estetyczne aranżacji można również zaakcentować poprzez zastosowanie listew przyściennych i podłogowych.

Detale wykończeniowe to taki aspekt, który zawsze uatrakcyjnia domowe wnętrza. Warto starannie dobrać wszystkie materiały, aby wraz z wyposażeniem stanowiły zgraną całość. Szeroki asortyment, który dostępny jest w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online zdecydowanie ułatwia realizację ciekawych projektów.