Elegancka sukienka na wesele

Już myślałam, że nigdy nie doczekam się ślubu mojej przyjaciółki. Ciągle coś odkładali, ponieważ czas był nieodpowiedni. W końcu udało im się ustalić termin i doczekałam się tego ślubu. Mogłam się odstrzelić w jakąś na prawdę świetną kreację.

Kupno sukienki na wesele przyjaciółki

eleganckie sukienki z szarfąPoszukiwania kreacji rozpoczęłam od swojego ulubionego sklepu. Mają tam tak ogromny wybór, że nie było opcji, by nie znaleźć czegoś ciekawego. Na topie w tym czasie były eleganckie sukienki z szarfą i taką właśnie dobie upatrzyłam. Podobała mi się w kolorze chabrowym i łososiowym. W każdej z tych sukienek wyglądałam na prawdę świetnie i nie mogłam się zdecydować. Obie te eleganckie sukienki z szarfą były cudowne i miałam ochotę kupić obie, ale przecież na weselu nie będę się przebierała. W końcu to przywilej panny młodej, która o północy zakłada inną suknię. Ostatecznie decyzję pomogła mi podjąć ekspedientka, która oceniła, że w sukience chabrowej wyglądam korzystniej. Pomogła mi nawet dopasować dodatki takie jak torebka, buty i bolerko. Na ślubie mojej przyjaciółki wyglądałam oszałamiająco. Wszyscy zwracali na mnie uwagę, ponieważ wyróżniałam się z tłumu. Byłam najczęściej zapraszaną panną do tańca a sukienka sprawdziła się idealnie. Była wygodna i elastyczna dzięki czemu miałam swobodne ruchy. Moja siostra, która zobaczyła mnie dopiero u przyjaciółki na weselu była pod wrażeniem. Uznała, że mam doskonały gust i pytała gdzie można dostać takie eleganckie sukienki z szarfą, ponieważ chciała sobie kupić.

Tuż po weselu siostra kupiła sobie taką sukienkę. Przybiegła do mnie, by się pochwalić. Ona z kolei wybrała czerwoną. Dobrze zrobiła, bo do twarzy jej w tym kolorze. Na rodzinnej imprezie, która była tydzień później byłyśmy w tym samych sukienkach.