Elegancki czajnik elektryczny smeg w wojsku

Niemal na każdym poligonie jest kucharz, który odpowiada za żywienie żołnierzy. Kuchnia wojskowa jest kuchnią specyficzną. Dominują tutaj zupy, które są gotowane w terenie. Kuchnia smeg nie wschodzi tutaj w grę, ponieważ szkoda niszczyć w terenie tak wspaniały sprzęt.

Elegancki czajnik elektryczny smeg się sprawdzi

elegancki czajnik elektryczny smegDlatego współczesne wojsko korzysta z prostych kuchni indukcyjnych, na których gotowane są mocno kaloryczne potrawy. Jeżeli chodzi o wcześniej wspomniane zupy, to kuchnia wojskowa jest kojarzona z tradycyjną grochówką, żurkiem oraz krupnikiem. Każdemu kucharzowi wojskowemu, który uczęszczał na wojskowe warsztaty kulinarne wmawiano, że kuchnia polowa powinna być przede wszystkim czysta! Gotując w kotłach łatwo o rozwój bakterii, dlatego dokładne czyszczenie, to podstawa. Wystarczy od czasu do czasu wykorzystać elegancki czajnik elektryczny smeg i zagotować w nim wodę. Wrzątek zabije bakterie. Kuchnia woskowa jest lubiana przez wielu ludzi. Kilka lat temu w Bydgoszczy kucharze wojskowi przygotowywali się do specjalnego, europejskiego konkursu kulinarnego. Pamiętam, że wówczas nasi kucharze otrzymali trzecie miejsce. W gazecie, na stronie, na której reklamowano wynajem sali na urodziny, było zdjęcie naszej kadry. Dumnie stali z medalami. Nie gotowali oni zwyczajnej grochówki, tylko bardziej skomplikowane potrawy, które jest mi trudno wymówić.

Podobno zrobili nawet malutkie gołąbeczki z mięsa mielonego oraz brukselki. Były także zawijane naleśniki pokrojone później w paseczki i obtoczone w sezamie. Jak widać, kuchnia wojskowa może być kojarzona w różnych aspektach.