Filmy reklamowe czyli otwórz drzwi nowego marketingu

Video reklama przez długi czas nie była popularnym wyborem pośród reklamodawców. Wysokie koszty reklam telewizyjnych za stosunkowo krótki czas antenowy odstraszały od tej formy oraz nie zapewniały dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej. Jednakże, w ostatnich latach możemy zauważyć znaczący wzrost popularności video marketingu, głownie poprzez nowe kanały dystrubucji. 

Zleć produkcje spotu reklamowego i przyciągnij klientów

produkcja spotów reklamowychDziś, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wzrost popularności portali społecznościowych, komunikatorów internetowych, gier lub aplikacji mobilnych powoduje, że co krok pojawiają się nowe miejsca gdzie możemy wyświetlić naszą reklamę. Główną zaletą wyboru takiego rodzaju reklamy jest to, że jako reklamodawcy mamy możliwość wyboru grupy docelowej której nasza reklama się wyświetli. Znacząco zwiększa to szansę, że odbiorca zainteresuje się naszym produktem lub usługą. Wisienką na torcie jest fakt, ze z takich produktów korzysta każda grupa wiekowa naszego społeczeństwa! Odpowiednio zrealizowana produkcja spotów reklamowych potrafi również poprawić wizerunek firmy, czyniąc go znacznie bardziej przyjaznym i profesjonalnym. Warto również pamiętać że video marketing porusza całą gamę uczuć odbiorcy. Efekty dźwiękowe, efekty wizualne, montaż, gra aktorska, muzyka lub dialogi, to wszystko stanowi wartość dodaną w porównaniu do zwykłej reklamy tekstowej, gdzie ilość bodźców, jakie możemy przekazać jest znacznie mniejsza i ogranicza się do zabawy słowem pisanym. 

Reklama w postaci filmów wideo uwalnia ogrom możliwości. Reklamodawcom pozwala zaistnieć i wyróżnić się na rynku, poprzez fakt, że jedynym ograniczeniem takiej reklamy de facto jest kreatywność. Nie wspominając, że najlepsze produkcje mogą rozprzestrzenić się viralowo zapewniając ogromną ekspozycje.