Firany do pensjonatu

Prowadzę rodzinny pensjonat w górach. Jest to naprawdę ciekawe zajęcia i lubię tę pracę, chociaż ciężko nazwać to typową pracą, ponieważ jestem w pensjonacie praktycznie 24 godziny na dobę. Nasz pensjonat ma naprawdę dużo gości i jest to zdecydowanie zasługa naszego podejścia do jego prowadzenia.

Firany w pensjonacie muszą mieć dobrą jakość

firany do okna balkonowegoCzęsto inwestujemy w naszym pensjonacie w nowe rzeczy do pokojów dla gości. Chcemy by pokoje prezentowały się dobrze, bo na to wiele gości zwraca największą uwagę. Do pensjonatu czy też hotelu żaden gość nie wróci jeżeli pokoje nie będą ładne i zadbane. Ostatnio postanowiliśmy kupić nowe firany do okna balkonowego w każdym pokoju. Firan do zwykłych okien mamy bardzo dużo, a niedawno i tak zamawialiśmy nowe, ale jeżeli chodzi o okna balkonowe to nie mieliśmy aż tak dużego wyboru w firanach tego typu. Firany na balkon, które zamówiliśmy były złożone z dwóch części – jedna była długa i w całości zasłaniała wejście na balkon, a druga część była krótka i wybraliśmy taką długość by sięgała ona do parapetu. Jeżeli chodzi o dizajn firany to jest on prosty, ponieważ zbyt ozdobne firany wyglądałyby w naszych pokojach trochę kiczowato. Bardzo ważne było to by firany były solidnie wykonany i aby materiał był dobrej jakości. Wytrzymałość firan jest dla nas bardzo ważna, ponieważ muszą one być odporne przede wszystkim na częste pranie. W naszym pensjonacie bardzo ważną sprawą jest utrzymanie czystości w każdym miejscu, a więc w pokojach dla gości naprawdę często zmieniamy takie rzeczy jak firany czy też pierzemy dywany.

Firany zamówiliśmy w sklepie internetowym, który dał nam naprawdę korzystną zniżkę za zakup tak wielu sztuk tego samego produktu. Zamówienie doszło do nas szybko i firany prezentują się naprawdę dobrze w pokojach. Firany były już prane i nadal mają dobrą jakość.