Gdzie najlepiej spędzić sylwestrową noc?

W zeszłym roku mój chłopak postanowił zrobić mi nie lada niespodziankę i przeżyć ze mną niezapomnianego sylwestra. Było to dla mnie o tyle niesamowite, że odbywał się on w górach, a zatem dla mnie na drugim końcu Polski z racji tego, że mieszkam nad morzem.

Najlepsza impreza sylwestrowa!

klimatyczny sylwester w górachDługo zastanawialiśmy się, gdzie spędzić sylwestra. Z moim chłopakiem znamy się naprawdę wiele lat i przez wiele lat należymy do zgranej paczki przyjaciół, którzy zawsze spędzali sylwestra w swoim własnym gronie u kogoś w domu, jednak tym razem chcieliśmy wybrać się wspólnie gdzieś daleko. Mój chłopak stwierdził, że taki klimatyczny sylwester w górach mógłby być niesamowitym przeżyciem dla całej naszej paczki z racji tego, że nigdy w górach nie byliśmy! Decyzja zatem zapadła i postanowiliśmy wyruszyć na drugi koniec Polski, aby przeżyć wspaniałego sylwestra, choć określenie „wspaniały” to stanowczo zbyt mało, aby opisać niezapomniane wrażenia. Ten sylwester był po prostu idealny! Oprócz nas, było jeszcze kilka zgranych zaprzyjaźnionych ze sobą osób, jednak to nie wadziło nam wspólnie się bawić, wręcz przeciwnie! Cała sala szybko znalazła nić porozumienia i po niedługim czasie już chyba każdy się znał i lubił. Hotel w którym nocowaliśmy był na naprawdę wysokim poziomie, a wyżywienie zarówno w hotelu, jak i na imprezie sylwestrowej przerosło moje oczekiwania, bowiem tak pysznie jeszcze nigdy i nigdzie nie jadałam! Cała impreza odbywała się w akompaniamencie największych hitów współczesnych, lecz najlepszym i kulminacyjnym momentem, była oczywiście północ!

Godzinę przed północą został zorganizowany dla nas prawdziwy kulig, którym dotarliśmy do miejsca, gdzie mieliśmy przeżyć tę jedyną w swoim rodzaju północ! Na miejscu przyszykowane były już szampany, fajerwerki i nawet ognisko! Wspólne odliczanie, najpiękniejsza feeria barw na niebie i ciepło oraz radość otaczających nas ludzi to najlepsze wspomnienia z tego momentu, których nigdy nie zapomnę!