Jak kupiłem mamie piękny łańcuszek z medalikiem

 

Z okazji urodzin mojej mamy, postanowiłem, że kupię jej jakąś biżuterię. Nie wiedziałem co dokładnie miałaby dostać, dlatego spytałem się ojca, czego mama najbardziej potrzebuje. Zgodnie z jego pomysłami poszedłem do jubilera i zastanawiałem się, czy oferowane przedmioty będą odpowiednie na prezent dla niej. 

Kupno złotego łańcuszka z medalikiem

łańcuszek złotyW razie czego, miałem skopiowane zdjęcie z internetu, na którym znajdowała się ozdoba, która podobała się mamie.Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, jak trudno jest wybrać odpowiednią biżuterię dla kobiety. Zawsze swojej dziewczynie kupowałem coś użytecznego, twierdząc, że pierwszą biżuterią jaką ode mnie otrzyma będzie pierścionek zaręczynowy. Dlatego też byłem przygotowany na ciężką przeprawę w związku z urodzinami mamy. Tata zasugerował, bym kupił mamie łańcuszek złoty i medalik z jej ulubionym zwierzęciem, którym jest kot. Kiedy wszedłem do sklepu jubilerskiego, nie byłem pewien, czy oferta sprosta moim oczekiwaniom. Miła sprzedawczyni miała jednak kilka medalików kotów w różnych pozach. Wybrałem ślicznego kotka, który lizał łapkę, a do kompletu wziąłem jeszcze złoty łańcuszek. Całość wyszła mi znacznie taniej, niż gdybym kupował osobne elementy w internecie. Poza tym, okazało się, że medalik był na promocji, więc całość nie wyniosła mnie dużo. Mama bardzo ucieszyła się z prezentu i do dziś nosi na szyi medalik ode mnie.

Bardzo się cieszę z tego powodu, bo nie zaszedłbym daleko, gdyby nie jej wsparcie i zaangażowanie. Wiedziałem już, w jaki sposób kupuje się biżuterię, a pomocni sprzedawcy pomogą w wyborze tej odpowiedniej. Byłem też przekonany, że kiedy będę myślał nad zakupem pierścionka zaręczynowego, to zgłoszę się do sklepu, gdzie kupiłem mamie medalik. Sprzedawczyni była bardzo miła, a ceny przystępne.