Jak prawidłowo nosić bransoletki?

 

Różnorodność bransoletek niezmiennie prowadzi do pytań o to, jak je prawidłowo nosić. W końcu akcesoria mają na celu dopełnienie obrazu. Dlatego zwracamy się do części praktycznej, a mianowicie do jej wykorzystania jako biżuteria na pięknym nadgarstku.

Najbardziej udane kombinacje bransoletek

bransoletki z jaspisuNajnowszym trendem w noszeniu bransoletek jest łączenie kilku akcesoriów jednocześnie. Historia pokazuje, że takie niestandardowe użycie tych akcesoriów wywodzi się z korzeni Cyganów i jest widoczne także w kulturze Egiptu i Mezopotamii. Warstwowe bransoletki w stylu boho to najmodniejsza opcja. Jaskrawymi przedstawicielami tego typu akcesoriów są: skórzane bransoletki, dobrze znane plecione koraliki, drewniane i metalowe bransoletki, bransoletki zdobione antykami, a także efektowne bransoletki z jaspisu. Te ostatnie to szerokie bransoletki w kolorach metali szlachetnych w stylu etnicznym. Dodatkowo połączenie tej biżuterii i zegarka stało się niemal klasyczne, a kobietom to tak się spodobało, że jest używane wszędzie i zawsze. Ta wersja zestawu jest naprawdę dobra. Jedna z porad dotyczących wyboru zegarka i bransoletki to zastosowanie najprostszej opcji, czyli doboru bransoletki z jaspisu do zegarka na podstawie konkretnego stylu. Aby ułatwić sobie proces łączenia zegarków i bransoletek, wystarczy spojrzeć na pasek zegarka, z jakiego materiału jest wykonany i na jego podstawie wybrać bransoletkę. Taki zestaw na pewno okaże się harmonijny.

Jest jeszcze prostsza opcja – znaleźć już skompletowany zestaw zegarków i bransoletek. Producenci zegarków już aktywnie wykorzystują ten ruch. Zwykle takie zegarki na rękę z długimi paskami – bransoletkami, pozwalającymi wykonać kilka obrotów. Często są ozdobione właśnie jaspisem. Jest to jeden z najmodniejszych kamieni szlachetnych.