Jak wybrać dobry t-shirt?

T-shirty to popularne koszulki z krótkim rękawkiem, noszone zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są idealne dla dzieci i dla dorosłych, na lato, jak i na zimę jako jedna z warstw odzieży. T-shirt można łączyć ze spodniami i spódnicami, narzutkami i swetrami. Grunt to wybrać odpowiedni model koszulki.

Idealne t-shirty dla kobiet

bawełniane t shirty damskieNa jakie wzory t-shirtów warto zwrócić uwagę? Wbrew pozorom mogą się one bardzo różnić. Na pewno polecane są bawełniane t shirty damskie. Bawełna to naturalny materiał, który jest bardzo przewiewny, delikatny i nie powoduje podrażnień skórnych. Koszulki z niego zrobione będą idealne na każdą pogodę. Należy unikać koszulek wykonanych z tkanin sztucznych, takich jak poliester, bo one nie przepuszczają powietrza i sprawiają, że latem człowiek będzie się bardzo pocił. Koszulki bawełniane zwykle mają luźny krój. Jeśli jednak mają dodatek elastanu to będą bardziej rozciągliwe, a także lepiej będą dopasowały się do sylwetki. T-shirty mogą też mieć różne rodzaje dekoltów. Zwykle dekolt jest niewielki, przy szyi, ma kształt okrągły. Są jednak koszulki z dekoltem nieco głębszym, półokrągłym, jak również z dekoltem w serek. Ten ostatni pozwoli paniom na wyeksponowanie biustu. Koszulki mają też bardzo różne kolory i wzory. Niezwykle popularne są koszulki z zabawnymi napisami, jak i koszulki fanowskie z motywami z różnych filmów, gier, czy płyt muzycznych. Pozwalają one na wyrażenie siebie, swoich pasji, a także identyfikację z fandomem.

Podsumowując, jak widać jest wiele rodzajów koszulek z krótkim rękawem, które można wybrać. Są to koszulki luźne i dopasowane, gładkie i wzorzyste, bawełniane i poliestrowe. Koszulki mogą też mieć różne rodzaje dekoltów. Warto jest mieć przynajmniej kilka t-shirtów w swojej garderobie.