Jak znaleźć idealną salę?

Siostra wraz ze swoim narzeczonym niedawno się zaręczyli. Jednak poradziłam im, żeby spokojnie przemyśleli sobie, czy chcą w ciągu najbliższych dwóch lat się pobrać. Jeśli tak to radziłabym już teraz rozejrzeć się za salą weselną czy terminem u księdza, ponieważ później może być z tym spory problem.

Szukanie sali na wesele 

Sale weselne w PomorskiemKoniec końców poprosili mnie o pomoc w znalezieniu lokalu na wesele. Dlatego też szukaliśmy sale weselne w Pomorskiem jest to spory obszar, więc nie martwiłam się, że nie znajdziemy czegoś odpowiedniego. Moja siostra, Paulina, powiedziała, że wstępnie będą chcieli zaprosić około sto osób. Wbrew pozorom to bardzo duża liczba gości. Na moim weselu bawiło się pięćdziesiąt parę osób i było w porządku. W każdym razie to dobrze, że mniej więcej określili liczbę gości, ponieważ ma to wielkie znaczenie, kiedy szuka się sali wesele. Poświęciliśmy jeden, cały dzień na spotkaniu się z menadżerami kilku sal. Podczas spotkania poznaliśmy szczegóły, dzięki którym Paulina z Błażej będą w stanie odrzucić niektóre lokale. Ważnym elementem dla siostry był wystrój sali oraz rozmieszczenie gości. Osobiście uważam, że przed spotkaniem z menadżerem sali weselnej warto zapisać swoje pytania na kartce. W ten sposób nic nam nie umknie, a zawsze będziemy mogli dopisać to, o czym zapomnieliśmy. Zdecydowanie lepiej wynająć salę weselną, która posiada doświadczenie w organizowaniu wesela. W kwestii dekoracji zdarzyło mi się spotkać, że trzeba było zatrudniać firmę, która się tym zajmowała na co dzień, więc lepiej o tą kwestię zahaczyć podczas rozmowy.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie sali weselnej to pytajcie. Nie ma złych pytań czy odpowiedzi. Lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości wcześniej, niż myśleć o nich podczas wesela. Podczas zabawy weselnej powinniście się bawić, a nie zamartwiać się na zapas.