namioty cateringowe

Jak zorganizować wesele w plenerze? O namiotach cateringowych

Organizacja ślubu i wesela to naprawdę niełatwe zadanie. Zwłaszcza jeżeli ma to być uroczystość wystawna oraz z dużą ilością gości. Spora część przyszłych par młodych decyduje się nawet w tej kwestii na pomoc doradcy ślubnego, który zajmuje się organizacją wesela w najmniejszym szczególe.

Wynajem namiotów cateringowych na wesele

namioty cateringoweCo jednak powinny zrobić osoby, które nie chcą korzystać z pomocy doradcy ślubnego a marzą o weselu w plenerze? Podpowiemy jak zając się jego organizacją 😉 Jeżeli zastanawiacie się nad wynajmem namiotu cateringowego oraz zorganizowania w nim swojej uroczystości to pierwsza rzecz nad którą musicie się zastanowić to to czy macie miejsce tak duże oraz tak piękne, że będzie można tam namiot bankietowy zostawić. Inna ważną kwestią jest sprawdzenie prognozy pogody, oraz znalezienie miejsca w które w razie nagłej niezapowiadanej burzy będzie można imprezę przenieść. Najlepszym sposobem jest wynajęcie hali namiotowej i rozstawienie jej w ogrodzie na przykład sali weselnej – w takiej sytuacji nawet nagła zmiana pogody nie jest w stanie popsuć tego wyjątkowego dnia nowożeńcom oraz ich gościom. Inną ważną kwestią przy wynajmie namiotu jest sprawdzenie jak będzie on wyglądał i odpowiednie dobranie do niego ozdób i dekoracji. Wiele firm oferujących namioty cateringowe wynajem posiada takie, które są ozdobą samą w sobie, tzn posiadają na przykład marszczenia nadające im naprawdę elegancki charakter. Bardzo ważną kwestią przy organizacji wesela w namiocie cateringowym jest zadbanie o podłogę. Mało który ogród jest odpowiednim miejscem do tańca, a już na pewno ciężko byłoby wszystkim paniom będących tego dnia w butach na obcasie, dlatego też pomyśleć trzeba o parkiecie.

Może być on zorganizowany pod namiotem bądź, co też jest bardzo popularne – obok dzieląc ogród na dwie części – jadalną oraz taneczną.