Jaki dywan wybrać?

Urządzając mieszkanie, często wędrujemy po wielu sklepach szukając inspiracji. Inspirują nas również podróże i idąc tym tropem często szukamy tak zwanych „perełek” w sklepach z antykami lub różnościami. Możliwości jest bardzo wiele lecz śledząc trendy internetu coraz bardziej modny jest dywan marokańska koniczyna w bardzo różnych aranżacjach.

Maroko na ścianie

dywan marokańska koniczynaModny dywan marokańska koniczyna zyskuje coraz to większe rzesze fanów. Portale i aplikacje inspiracji wnętrzarsko-dekoracyjnych aż huczą i obfitują ostatnio w aranżacje, w których dywan marokańska koniczyna gra główne skrzypce. Spotykamy go w naprawdę najróżniejszych stylizacjach, nie tylko jako ozdoba leżąca na podłodze, ale też wiszący na ścianie za łóżkiem w sypialni i tworzący piękne tło dla mniej ozdobnego zagłówka. Ogromna ilość wzorów zachęca do wyszukiwania tego najbardziej przez nas porządanego. Dywan marokańska koniczyna to także ogromna feria barw i zabawa kolorami, ich przenikaniem w siebie, a także powiew orientu w typowym tradycyjnym wnętrzu. Dywany oczywiście są lepszej i gorszej jakości, także urządzając mieszkanie zwróćmy też uwagę na jakość materiału, sposób przetykania nici, by płacąc dość spore pieniądze nie byc za czas jakiś mocno rozczarowanym jak zachowuje się materiał wraz z upływem czasu. Taki dywan wprowadza coś intrygującego, jakiś marokański sen i nutę tajemnicy, marzeń o dalekich podróżach. Zwykle jest też w ciepłych barwach co dodaje wnętrzu przytulności.

Kończąc, trzeba otwarcie stwierdzić, że dywan marokańska koniczyna, jest bardzo oryginalnym i luźnym wprowadzeniem nuty orientu do naszego wnętrza. Pamiętajmy, że to jak mieszkamy i jak wygląda nasze mieszkanie zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie bójmy się eksperymentować, bo warto!