Kalendarze książkowe z logo w firmie męża

W firmie, w której pracuje mój mąż jest co roku jakieś jak dla mnie dziwne zarządzanie rocznym budżetem. Ten budżet przeznaczony jest między innymi na to żeby kupić na przykład jakieś gadżety dla klientów.

Kalendarze książkowe dla stałych klientów

kalendarze książkowe z logoJednak nigdy do końca nie wiadomo w jakiej ilości i czy w ogóle takie gadżety zostają zamówione w danym roku. W każdym razie jest to zawsze naprawdę ładny gest dla klientów. Tylko szkoda, że nie wszyscy mogą je otrzymać. A także szkoda, że te gadżety nie są zamawiane regularnie co roku. W rym roku jednak okazało się pod koniec roku, że został budżet na to żeby zamówić i to dosyć dużo gadżetów firmowych. Dlatego też zostały zamówione kalendarze trójdzielne dla firm, które cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Taki kalendarz można powiesić na ścianie i wygląda naprawdę bardzo ładnie zresztą jest też naprawdę bardzo praktyczny. Zostały zamówione także kalendarze książkowe z logo dla firm, które będą przeznaczone dla dobrych i stałych klientów którzy robią regularnie duże zamówienia. Te kalendarze z logo powinny być także dla każdego pracownika jednak jak się okazało na to nie starczyło już funduszy z budżetu. Jednak dla męża i jego kolegów z pracy nie jest to żadna nowość i już do czegoś takiego zdążyli się przyzwyczaić.Najważniejsze, że te kalendarze są dla klientów. Szef chyba przemyślał, że po prostu nie opłaca się mu nie dawać tych kalendarzy klientom. Bo to jest mały gest a jednak dla niektórych jest bardzo ważny. Zresztą jest to też reklama dla firmy. A te kalendarze są robione poprzez tłoczenie na gorąco i w ten sposób powstaje na nich logo.

Klienci gdy je dostają są naprawdę bardo zadowoleni i na pewno później też dużo chętniej robią zakupy i kolejne zamówienia. Także może w tym roku będzie więcej zamówień niż w roku ubiegłym.