Klasyczna ochrona twojego smartfona w smuklejszej formie

 

Firma Spigen od ponad dekady specjalizuje się w produkcji etui oraz innych akcesoriów ochronnych dla smartfonów. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata spowodowało, że firma stała się absolutnym liderem branży ochrony telefonów mobilnych. Jednym z charakterystycznych i najbardziej rozpoznawalnych modeli była wersja Armor, teraz dostępna także w odchudzonej wersji. 

Spigen Slim Armor ochroni twój telefon w każdej sytuacji

ochronny spigen slim armorPomimo, że nowy model jest zdecydowanie smuklejszy od swojego poprzednika, czyli modelu Armor, nie oznacza to, że funkcje ochronne tego smartfona zostały ograniczone. Wręcz przeciwnie, producent zapewnia, że ochronny Spigen Slim Armor gwarantuje ten sam poziom ochrony smartfona jak oryginalny model. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, dla których czynnikiem powstrzymującym przed zakupem modelu Armor była grubość, kalifornijski producent po raz kolejny pokazał, że potrafi słuchać feedbacku swoich klientów.  Tak samo jak w najpopularniejszych modelach Spigen’a, tak i w Slim Armorze znajdziemy flagową technologię Air Cushion, czyli cztery “poduszki powietrzne” w każdym z rogów etui. Są to niewielkie przestrzenie, w każdym narożniku gdzie etui nie przylega idealnie do smartfona, dzięki czemu w razie upadku, stwarza to pole do absorpcji energii uderzenia i minimalizuje siłę, jaka przekazywana jest na urządzenie. Pozwala to znacząco zredukować liczbę uszkodzeń powstałych na skutek upadku.

Slim Armor to nowe, smuklejsze wydanie klasycznego i uznanego przez konsumentów na całym świecie modelu. To doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zachować spokój, gdy ich telefon upadnie na ziemie, wyślizgnie się z ręki lub zaliczy spotkanie pierwszego stopnia z podłogą. Jeden z najwyższych poziomów ochrony od teraz dostępny jest w smuklejszej i łatwiejszej w obsłudze formie.