Kojce z drewna dla psów

Kupując owczarka niemieckiego nie sądziliśmy, że będzie on wolał częściej przebywać na podwórku niż w domu. Pies jednak znacznie bardziej preferował spanie na patio niż w wygodnym łóżku dlatego zaczęliśmy szukać z mężem jakiegoś rozwiązania dla naszego pupila. W końcu wybór padł na zakup drewnianej klatki, która okazała się rewelacyjnym pomysłem.

Świetnej jakości klatka dla psa

klatki z drewnaPosiadamy bardzo przestronny dom, toteż mieszkanie w nim z dużym owczarkiem nie stanowiło do nas najmniejszego problemu. Kupując szczeniaka mieliśmy w głowie wizję tego, że psiak będzie mógł spać z nami na łóżku, które również bez większych przeszkód by pomieściło całą naszą trójkę. Pies jednak znacznie bardziej wolał podwórko, być może z długą sierścią było mu w domu za gorąco, ale też dowiedziałam się, że psy te z natury preferują właśnie podwórza. Razem z mężem szukaliśmy jakiegoś rozwiązania, aż wreszcie znaleźliśmy piękne klatki z drewna dla psów. Były to kojce wraz z dodatkową, ocieplaną budą. Nie dość, że wyglądały bardzo solidnie to w dodatku prezentowały się niezwykle estetycznie i świetnie pasowały do naszych drewnianych mebli ogrodowych. Zdecydowaliśmy się na zakup jednego takiego kojca o wymiarach dopasowanych właśnie pod owczarka niemieckiego. Ledwo co mąż z bratem usytuowali kojec, a pies od razu sam do niego wszedł szybko się w nim zadomowiając. 

Kojec okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na dzień jest on otwierany, aby psiak mógł swobodnie biegać po podwórku, a na noc zamykamy go w kojcu, choć pies też ładnie przesypia noce w budzie, więc to zamykanie jest bardziej dla naszego psychicznego poczucia bezpieczeństwa i choćby po to, aby psa nikt nie otruł, bo jak wiadomo niestety i takie sytuacje się zdarzają. Można więc powiedzieć, że kojec jest dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych psiaków.