montaż okien w strefie docieplenia

Koleżanka doradza w sprawie montaż okien w strefie docieplenia

Moja koleżanka jest kierownikiem w sklepie budowlanym. W sumie jest to dosyć dziwne stanowisko jak na kobietę. Jednak jeśli ktoś ją zna to wie, że akurat ona zna się na takich sprawach jak mało kto. W sumie to jej tata miał firmę remontową i ona potrafi naprawdę dużo.

Montaż okien był niezbędny

montaż okien w strefie dociepleniaA nawet jeśli czegoś nie potrafi zrobić sama to na pewno ma pojęcie o tym jak się to robi. Koleżanka jest naprawdę zadowolona ze swojej pracy. Ja czasem przyjeżdżam do tego sklepu ze względu na to, że jestem ciągle w takcie remontu swojego domu. Koleżanka zawsze do mnie podchodzi i pomaga mi w wyborze odpowiednich materiałów. Uważa, że nie zawsze to co jest najdroższe jest najlepsze. Często jest tak, że te materiały które są właśnie najtańsze są dużo lepsze. I na przykład taśma uszczelniająca do okien, którą kupowałam ostatnio została kupiona właśnie w najniższej cenie. Mój mąż robił montaż okien w strefie docieplenia przez fachowców i właśnie taka taśma była mu niezbędna. Zresztą gdy montował później ciepły parapet to także ja pojechałam do sklepu gdzie pracuje koleżanka po parę rzeczy. Mąż jak zwykle nie miał na to czasu. Gdy wymieniałam drzwi w domu to koleżanka także doradziła mi drzwi voster niż inne drzwi firmowe. Te drzwi także były tańsze od pozostałych. Koleżanka powiedziała mi jednak, że jeśli chodzi o ich jakość to są naprawdę świetnie. I jak przez tyle czasu koleżanka am pracuje to jeszcze na te drzwi ani razu nie było żadnej reklamacji. A na drzwi innych firm reklamacji było sporo.

Dobrze, że w tym sklepie pracuje moja koleżanka bo inaczej z każdym razem gdy mam coś kupić wydałabym dużo więcej pieniędzy. Mąż jest też zawsze zadowolony z moich zakupów. Twierdzi, że nikt nie robi takich dobrych zakupów w sklepie budowlanym jak ja. Ale ja mam tam tylko dobrego doradcę.