szafy na wymiar

Koleżanka kupiła dom do remontu i szafy na wymiar

Koleżanka kupiła z męże dom. Włożyli w niego sporo pieniędzy. Dom był do całkowitego remontu. Dom znajdował się poza miastem. Katowice na szczęście nie są duże więc nie mamy do siebie daleko.

Szafy na wymiar do sypialni

szafy na wymiar Znajoma widziała w nim potencjał dlatego zdecydowała się z mężem go kupić. To była bardzo korzystna transakcja ponieważ dom był w niskiej cenie jak zobaczyłam zdjęcia byłam przerażona ile pracy ich czeka. Uważałam, że chyba nie zastanawiali się ile będzie kosztował ich generalny remont a także nowe szafy do zabudowy czy chociażby mele kuchenne. Koleżanka stwierdziła, że jej brat jest budowlańcem i on im pomorze w wielu pracach. Poza tym jej mąż jest także bardzo pracowity i wiele rzeczy planują zrobić razem lub z pomocą znajomych. Zaproponowałam także chce pomocy przy malowaniu. Wiem, ze koleżanka nigdy nie odpuszcza więc jestem bardzo ciekawa jak dom będzie wyglądał po zakończeniu wszystkich prac. Koleżanka wspominała mi wczoraj, ze był u nich stolarz i montował najwyższej jakości szafy na wymiar produkowane w Katowicach w przedpokoju a także w ich sypialnie. W salonie szafy do zabudowy nie zostały zamontowane. Salon ma być przestronny i będzie znajdować się w nim tylko wygodna kanapa, telewizor i stół z krzesłami. Koleżanka stawia na nowoczesny wystrój i jasne kolory. Kuchnia to królestwo Kaśki. Ona uwielbia gotować i jestem pewna, ze meble kuchenne będą piękne i bardzo przemyślane. Kaśka mówiła, ze meble kuchenne na wymiar zamówiła od producenta, który jest znany i ceniony w naszym mieście. Koleżanka powiedziała, że meble kuchenne były droższe niż szafy do przedpokoju. Jednak Kaśka stwierdziła, ze kuchnia jest urządzana na wiele la i musi być praktyczna pod każdym względem.

Ostatecznie koleżanka nie skorzystała z mojej pomoc przy malowaniu. Mówiła, że chce mnie zaskoczyć wyglądem ostatecznym. Impreza jest za tydzień. Już nie mogę się doczekać.