Koleżanka otworzyła swoje biuro księgowe

Moja koleżanka, z którą trzymałam się w gimnazjum i liceum zdecydowała się na studia ze specjalizacją rachunkowość. Studia, które wybrała znajdowały się poza miejscem naszego zamieszkania. Monika mówiła, że będziemy utrzymywać kontakt pomimo jej wyjazdu i nasza przyjaźń na tym nic nie straci.

Koleżanka miała praktyki w biurze księgowym

najlepsze biura księgowe w BydgoszczyMonika miała rację studia trwały pięć lat i przez cały ten okres utrzymywałyśmy ze sobą kontakt. Bardzo się ciesze z tego powodu. Jak tylko Moniak przyjeżdżała do domu to od razu się spotykałyśmy i nadrabiałyśmy nasz stracony czas. Monika była zachwycona księgowością. Mówiła, że praktyki, które zagwarantowała jej szkoła odbywała w bardzo znanym biurze księgowym. Najlepsze biura księgowe w Bydgoszczy są chętnie wybierane przez studentów. Jej udało się trafić do bardzo dobrego biura i jest zadowolona ze swojego szczęścia. W biurze księgowym pracowali wykwalifikowani specjaliści. Wiele się od nich nauczyła. Teraz po powrocie do naszego rodzinnego miasta Monika planuje otworzyć swoje biuro. Ma spore doświadczenie w branży. Brała udział także w wielu kursach i szkoleniach. Najlepsze biura księgowe w Bydgoszczy dały jej wiele wiary w swoje umiejętności. W trakcie praktyk i rożnych szkoleń wiele się nauczyła i chciałaby teraz swoją wiedzę realizować w swojej pracy zawodowej. Jestem z niej dumna, że jest tak poukładaną dziewczyna i ma takie plany na przyszłość. 

Monika jest najlepszą specjalistką jaką znam. Na pewno będę polecać jej usługi księgowe swoim znajomym. Sama także będę korzystała z jej usług jeśli będę potrzebowała jakiejkolwiek pomocy. Monika planuje od razu zatrudnić asystentkę do pomocy. Ja nie mam wykształcenia ani doświadczenia księgowego ale postanowiłam przyjąć jej propozycję. Postaram się jej jak najbardziej pomagać.