Konstrukcja centrum handlowego z ogniotrwałej stali

Nasze centrum handlowe jest już w budowie. Fundamenty wybudowane. Teraz stawiamy stalową konstrukcję całego budynku, aby był wytrzymalszy i dawał radę podczas wichury. Cała budowla jest bardzo duża, więc potrzeba mnóstwo materiału do jej skończenia. Nie jest to prosty gmach, ponieważ jest w nim dużo kombinacji architekta. Ale damy sobie z nim radę, w końcu nie raz stawialiśmy dziwne obiekty.

Ochrona przeciwogniowa stalowego budynku

malowanie ogniochronne dużych konstrukcji stalowychStalowa podstawa już stoi, więc czas na malowanie ogniochronne dużych konstrukcji stalowych, jest to konieczne, aby budynek był trochę bardziej bezpieczny, kiedy nadejdzie pożar, ponieważ wszystko może się spalić, ale obiekt się nie zawali dzięki stalowemu szkieletowi centrum. Przygotowanie powierzchni zajmuje trochę czasu, ponieważ musi być ona sucha i pozbawiona tłuszczu, co nie jest łatwe, patrząc na ilość smarów stosowanych w maszynach używanych do postawienia kompozycji. Zabezpieczenie tej budowli użytku publicznego ma bardzo duże znaczenie, gdyż inspekcja tego typu obiektów jest najbardziej rygorystyczna w tym aspekcie. Sama farba jest dość droga, ponieważ ma trzywarstwową strukturę i jest specjalistyczną mieszaniną sprzedawaną tylko przez niektóre z firm. Farba ta ma w sobie również farbę antykorozyjną i warstwę nawierzchniową, dzięki której cała ciecz daje odporność również na wodę i inne czynniki środowiska.

Przygotowania do nałożenia farby były pracochłonne, ale zakończyły się sukcesem, gdyż farba przyjęła się na stal bez żadnych problemów. Teraz czekamy na inspektora, który zatwierdzi nam możliwość pójścia dalej w projekcie i budowanie kolejnych części gmachu. Kiedy zakończy się sprawdzanie stalowej konstrukcji bezzwłocznie bierzemy się do dalszej pracy, aby w terminie ukończyć nasze centrum.