krówki dla firm

Krówki dla firm rozdawane naszym klientom

Moja korporacja miała bardzo wiele sposobów na przyciąganie klientów. Liczne agencje reklamowe miały z nami podpisane kontrakty. To sprawiało, że do naszych drzwi pukało wiele nowych osób. Pewnego dnia jedna z naszych pracownic wpadła na świetny pomysł.

Krówki dla firm działaniem reklamowym

krówki dla firmPowiedziała naszemu szefowi, że jednym z bardzo skutecznych metod reklamowych będzie mały poczęstunek dla gości. Dodała, że to tego idealnie nadają się krówki dla firm z nadrukiem. Są bardzo smaczne i stanowią słodką przekąskę dla zmęczonych czekaniem na swoją kolej osób. To nam odpowiadało, ponieważ wiązało się z tym, że my jako zwykli pracownicy będziemy mogli się tym częstować. Pomysł znalazł swoich zwolenników wśród dyrektora największego szczebla. Wkrótce przywieziono nowe słoiczki. Krówki z logo zostały zamówione u dobrej jakości cukiernika. Nasza znajoma drukarnia zaoferowała nam promocję na druk. To także przyczyniło się do znacznego obniżenia kosztów. Efekt końcowy przyjechał do nas za dwa tygodnie. Wszyscy byli zadowoleni. Każdy nasz klient miał teraz szeroką możliwość poczęstunku. To wywoływało uśmiech na twarzach gości. O to nam chodziło. Dobry kontakt z innymi ludźmi zawsze był połową sukcesu podczas sprzedaży. Osobiście uważam, że krówki reklamowe są idealnym rozwiązaniem. Rozmowy z innymi ludźmi bywały bardzo męczące. Wtedy przydawał się mały zastrzyk energii.

Nasza sekretarka zawsze wręcz wciskała je przychodzącym zainteresowanym. Musiała tak postępować, ponieważ tego wymagał szef. To miało o nas lepiej świadczyć. Miał zupełną rację. Dzięki temu większość ludzi miała o nas lepsze zdanie. Każdy chciał tu jeszcze raz wrócić.