Którą koszulkę kupić mężowi?

 

Pamiętam, jak na pierwszą rocznicę ślubu chciałam mojemu mężowi coś przydatnego. Wiedziałam, że nie lubi on rzeczy, które stoją na półce i się kurzą. Postanowiłam kupić mu jakiś dobry T-shirt, ponieważ on je bardzo lubi. Myślę, że z takiego prezentu powinien być całkiem zadowolony. Wybrałam się wiec do markowego sklepu z ubraniami dla mężczyzn.

Koszulki KOKA do wyboru do koloru

stylowa koszulka KOKAMusiałam przyznać, że nie spodziewałam się takiego wyboru, jeśli chodzi o ubrania dla mężczyzn. Tyle było tutaj różnych czapek, spodni, bluz, no i oczywiście koszulek. Można było wybierać i przebierać. Moja najlepsza przyjaciółka zasugerowała mi, żebym wybrała najlepszy jakościowo materiał. Pokazała mi, że stylowa koszulka KOKA właśnie taka jest. Mówiła jeszcze, że ona ostatnio taką kupiła swojemu narzeczonemu na urodziny i był bardzo zadowolony. Postanowiłam, że również kupię mojemu mężowi koszulkę KOKA. Pamiętam, że długo borykałam się z wyborem koloru. Wiedziałam, że nosi on rozmiar XL, dlatego tez nie miałam problemu z doborem rozmiaru. Tylko ten kolor. W czym mu jest najlepiej? Biały? Czarny? A może żółty? Koszulki KOKA miały na sobie napis i nic więcej. To było więc dobre rozwiązanie, bo jakbym miała jeszcze wybrać obrazek, to bym chyba zwariowała. Postanowiłam, że kupie mu koszulkę niebieską. Moja przyjaciółka wówczas zauważyła, że jest promocja. Dwie koszulki w cenie jednej, to całkiem dobra opcja. Kupiłam mu również drugą – czarną. Nie wydałam dużo pieniędzy na to wszystko i byłam zadowolona. Liczyłam, że mój małżonek również będzie się cieszył z tego prezentu.

I tak właśnie było! Kiedy zobaczył co dla niego ma, to aż podskoczył z radości. Ja z kolei otrzymałam od niego sportową czapkę Mitchell and Ness i dzięki temu mogłam swobodnie wybierać się na górskie wyprawy. Również cieszyłam się z tego prezentu.