Masaż w kabinie prysznicowej

Od zawsze była zwolenniczką wanny w łazience. Preferuje bowiem relaks we wodzie, na który nie mogą sobie pozwolić po prysznicem. A przynajmniej tak myślałam, bo niedawno zmieniłam zdanie. Po pierwsze dlatego, że kupiłam mieszkanie, w którym łazienka jest zbyt mała na to, żeby stała w niej wanna. Po drugie, zaś, odkryłam kabinę prysznicową, która idealnie wpasowuje się w moje wymagania.

Kabina z masażem zamiast wanny

nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażemKiedyś prysznic był dla mnie niezbyt przyjemną koniecznością. Kiedy tylko mogłam, omijałam kabiny prysznicowe szerokim łukiem. Nawet wynajmując pokoje w hotelach, pytałam o możliwość łazienki z wanną. Uwielbiam wanny właśnie z racji tego, że mogę się w nich wylegiwać do woli, relaksując się w ciepłej wodzie. Niedawno jednak zostałam zmuszona do zmiany swoich preferencji. Okazało się bowiem, że w mieszkaniu, które zakupiłam, nie ma miejsca na wannę w łazience. Chwilę porozpaczałam a następnie udałam się na zakupy. I będąc w sklepie odkryłam nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem, które wywróciły do góry nogami moje myślenie o prysznicu. Są to dość obszerne kabiny, mające wbudowaną ławeczkę. Zamontowane w różnych miejscach dysze pozwalają na ustawienie różnych rodzajów masażu wodnego, również takiego na siedząco. Jest to więc idealne miejsce do relaksu, w którym można przebywać dłużej, ze względu na miejsce do siedzenia. Oczywiście zakupiłam jedną z takich kabin średniej wielkości, która idealnie pasuje do mojej nowej łazienki.

Każdy ma swój gust, mówią, również w kwestii brania kąpieli. Jednie preferują szybki prysznic, inni wylegiwanie się w wannie. Ja należałam do przedstawicieli tej drugiej grupy, do czasu, kiedy to kabina prysznicowa z hydromasażem nie wywróciła mojego poglądu do góry nogami. Teraz w łazience mam kabinę, a nie wannę.