trener personalny

Miłość i mobilizacja – pomoże mi trener personalny

Nigdy nie przeszkadzały mi moje dodatkowe kilogramy do czasu kiedy nie poznałam Kamila. Kiedy się w nim zakochałam nagle zapragnęłam być idealna. Z dnia na dzień postanowiłam o siebie zadbać.

Ćwiczę dla mojego chłopaka – pomaga mi trener personalny

trener personalny

Niestety nie do końca wiedziałam jak to osiągnąć. Najpierw próbowałam biegać ale było mi wstyd kiedy po dwudziestu metrach łapałam zadyszkę. Później zaczęłam uprawiać nordic walking ale po trzech tygodniach nie było żadnego efektu. Koleżanka polecała mi basen ale chyba bym się spaliła ze wstydu gdybym miała się publicznie pokazać w kostiumie kąpielowym. Druga koleżanka powiedziała, że najlepsze efekty da mi trener personalny z Warszawy. W sumie wydawało mi się to dość fajnym pomysłem, tyle się słyszy o gwiazdach i ich osobistych trenerach. Nie sądziłam jednak, żeby udało mi się znaleźć w Warszawie wystarczająco taniego trenera, żeby było mnie na niego stać. Bardzo mile się zaskoczyłam. Mój nowy trener osobisty przyjeżdżał do mnie dwa razy w tygodniu i za osiem wizyt w miesiącu płaciłam niewiele więcej niż kosztuje karnet na basen. Mój trening personalny trwał przez cały rok ale efekty były zachwycające. Przez ten czas zrzuciłam prawie dwadzieścia kilogramów i teraz mam idealną sylwetkę.

Niestety zanim udało mi się zrzucić ostatnie kilogramy Kamil wyprowadził się z miasta i nie mam już z nim żadnego kontaktu. Nie cierpię jednak z tego powodu. Jestem zadowolona z efektów i jestem pewna, że podobam się mężczyznom. Wydaje mi się, że nie będę miała kłopotów ze zdobyciem swojej kolejnej miłości.