części do dacia

Miłość z częściami do dacia w tle

Klaudia zakochała się w Jacku od pierwszego wejrzenia. Poznała go na targach motoryzacyjnych. Nie chciała tam jechać ale poprosił ją o to kolega. Jego citroen była w naprawie a on potrzebował transportu. Klaudii dacia też ledwo żyła ale nie potrafiła odmówić koledze.

Kiedy części do dacia mogą posłużyć za pretekst do bliższego poznania

części do daciaZaraz po przyjeździe ucieszyła się, że podjęła dobrą decyzję. Jacek był przystojny, zabawny i w ogóle inny niż wszyscy mężczyźni. Kiedy usłyszała, że prowadzi w pobliżu jej pracy sklep z częściami samochodowymi Klaudia się ucieszyła. Będzie tam zaglądać regularnie. Na miejscu jednak było jej głupio przyjść do Jacka bez powodu. Za pierwszym razem przyszła po części do dacia. Następnym razem obdzwoniła całą rodzinę i znajomych czy ktoś nie potrzebuje jakiejś części bo właśnie się wybiera do sklepu. Wujek Staszek potrzebował jakiegoś filtra do swojego peugeota ale tylko taniego. W porządku, Klaudia chętnie sprawdzi, czy Jacka sklep ma jakiś tam tani filtr. Tydzień później zajrzała do sklepu ponownie. Tym razem kuzynowi przydałoby się czujnik do jego renaulta. Ku jej wielkiej radości tym razem była to bardzo owocna wizyta. Jacek zaprosił ją na kolację i zaczęli się regularnie spotykać. Tak upłynęły trzy miesiące. Jednego popołudnia, kiedy Klaudia weszła do sklepu za ladą zamiast Jacka zobaczyła jakąś kobietę. Po krótkiej wymianie zdań kobieta przedstawiła się jako Alicja, żona Jacka. Alicja dała jej do zrozumienia, że wie o ich romansie i prosi ją o zostawienie ich małżeństwa w spokoju. Tego się Klaudia nie spodziewała. To był dla niej szok. Jak on mógł się tak zachować?

Klaudia stała zszokowana przez dobrą chwilę po czym wyszła i nigdy więcej nie wróciła do sklepu. Jacek nawet nie zadzwonił.