bramy przeciwpożarowe

Montaż bram przeciwpożarowych

Masz wybudowany piękny garaż na samochód lub samochody, ale coś w nim brakuję, oczywiście nie ma jeszcze bramy garażowej. Sam jej nie montujesz, bo nie potrafisz, więc wzywasz fachową pomoc techniczną, czyli ekipę remontową, która szybko i sprawnie, zamontuje ci twoją bramę garażową.

Bramy przeciwpożarowe i inne do wyboru

bramy przeciwpożaroweAle powinieneś trochę wiedzieć o procesie zakładania bram, chociażby z uwagi, że po wykonaniu prac, będziesz musiał przyjąć wykonaną pracę, a nie znając się na tym, choć pobieżnie procesu montażu, nie ocenisz poprawnie wykonanych prac. Nie zawsze bowiem trafiamy na tak naprawdę dobrych fachowców. Ale zanim ekipa zabierze się do montażu bramy, to ty musisz najpierw ją kupić. Masz do wyboru bramy szybkobieżne, bramy poziome, bramy przesuwne, bramy przeciwpożarowe. Ale jak już wybrałeś swój typ na przykład niech będzie to brama rolowana, ale nie może mieć kraty rolowane, gdyż nie chcesz by wszystko było widać. Przechodzimy następnie do kolejnego procesu. Zamówioną bramę przywozi ekipa, następnie brama jest rozpakowywana i porównywana z rozmiarem wejścia garażu, a rozmiarami samej bramy, czy się zgadzają, ekipa sprawdza też czy nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych, ty też powinieneś to sprawdzić. Potem przychodzi czas na montaż ościeżnicy, gdzie potem korygowany jest jej poziom w pionie i poziomie.

Kolejnym etapem jest wywiercenie otworów, w których będą zamontowane kątowniki. Po wykonaniu tych czynności ekipa powinna zabezpieczyć wszystko pianką oraz zamontować bramę, osadzając ją na kątownikach.