montaż drzwi

Montaż nowych drzwi zakupionych w hurtowni

Z mężem kupiliśmy niedawno nową kanapę do salonu. W sumie był to duży narożnik. Ja od zawsze chyba marzyłam o tym by w salonie właśnie znajdował się taki duży narożnik. Chciałam żeby nawet kiedy przyjdą do nas goście mogli wygodnie sobie usiąść.

Montaż drzwi powinien być skuteczny i dobry

montaż drzwiBałam się tylko trochę tego czy taki narożnik zmieści się przez futrynę. Jednak panowie ze sklepu zapewniali mnie o tym, że oni mają takie sposoby, że narożnik wchodzi. No możliwie, że układali mebel pod jakimś kątem i dzięki temu mógł się zmieścić bez problemu. Gdy przywieźli kanapę okazało się, że jest problem z tym żeby ją wnieść do środka.Panowie pchali meble tak na siłę, że drzwi wejściowe zostały uszkodzona. Co prawda drzwi te może nie były najnowsze. Ale spokojnie mogły jeszcze trochę poczekać jeśli chodzi o wymianę. Teraz nie mieliśmy wyjścia musieliśmy kupić nowe drzwi wejściowe. Także oprócz kanapy będziemy mieli nowe drzwi. Na śląsku jest duża hurtownia drzwi i tam właśnie można kupić drzwi w dobrej cenie. Na pewno nie chciałam wydawać dużo pieniędzy na te drzwi. Na miejscu okazało się, że jest dość dużo promocji. I tak były przecenione drzwi dre a także wiele innych. Spodobały mi się drzwi porta jednak te jako jedyne nie były przecenione. A szkoda bo według mnie najbardziej by nam pasowały. Musiałam sugerować się jednak ceną. I wybrałam drzwi które moim zdaniem jakoś tak kolorystycznie będą pasowały do przedpokoju. Mąż stwierdził, że sprawdzony montaż drzwi na terenie całego Śląska zrobi sam. To znaczy poprosi kolegę z pracy by przyszedł i mu pomógł. Mąż ostatnio był u niego i pomagał jemu montować drzwi także nie będzie chyba problemu z tym żeby tym razem przyszedł do nas kolega.

Wiem, że tamten montaż poszedł im bardzo sprawnie także mam nadzieję, że będzie tak i tym razem gdy będą montować drzwi u nas w mieszkaniu.