Montaż nowych grzejników w urzędzie

Robotę w urzędzie załatwił mi kuzyn. Początkowo nie miałem zbyt ambitnych zadań, ale szybko się na mnie poznano i awansowałem błyskawicznie. Obecnie miałem najwyższe możliwe stanowisko a wszystko dzięki kuzynowi, który mi wtedy pomógł.

Biura z nowoczesnymi grzejnikami na podczerwień

grzejniki elektryczne na podczerwieńPod koniec lipca dostałem cynk od szefa, że miała nastąpić wymiana grzejników we wszystkich biurach. Osobiście miałem zrealizować ekipę i wszystkiego dopilnować. Do urzędu zakupiono grzejniki elektryczne na podczerwień, które były bardzo nowoczesne i energooszczędne. Wynająłem ludzi z tej samej firmy, która zawsze wykonywała remonty w urzędzie. Grzejniki zostały dostarczone na miejsce w piątek późnym popołudniem. Ekipa zdecydowała od razu zabrać się za ich montaż i mieli go wykonać w ciągu weekendu. Zostałem z nimi, ponieważ musiałem zamknąć w magazynie stare grzejniki, które musiały być zabrane w poniedziałek. Nowe grzejniki prezentowały się nowocześnie i cieszyłem się, że we wszystkich biurach w urzędzie będzie takie ogrzewanie. Rozmawiałem przez chwilę z kierownikiem ekipy montującej grzejniki w urzędzie i dowiedziałem się, że takie ogrzewanie na podczerwień miało korzystny wpływ na zdrowie. Polecane było też osobom, które borykały się rożnymi alergiami. Byłem pod wrażeniem, ponieważ wybrano jedne z lepszych grzejników i tym razem nikt nie oszczędzał na tym. Do popołudniowych godzin niedzielnych zostały zamontowane grzejniki elektryczne we wszystkich biurach.

Pracownicy w poniedziałek z samego rana od razu zauważyli te ogromne zmiany. Grzejniki były włączone i w całym budynku było ciepło a pogoda dnia szczególnie nie sprzyjała. Chciałem w domu także zamontować takie same grzejniki i zacząłem rozglądać się nad ofertami dostępnymi na rynku.