nadruki na dvd

Nadruki na dvd oraz pomysł na pomoc w ćwiczeniach

Bycie trenerem osobistym wymagało ode mnie bardzo dużo poświęceń. Po ukończeniu studiów na kierunku wychowanie fizyczne miałam bardzo dużo możliwości. Jednak zostałam na siłowni i tam pomagałam innym ludziom.

Nadruki na dvd – co mogą zawierać?

nadruki na dvdAngażowałam ich do różnych form ćwiczeń oraz pomagałam ustalić odpowiednią dietę. Po kilku latach mojej intensywnej pracy stałam się bardzo popularna i postanowiłam wydać swoją książkę wraz z programem ćwiczeń. Pudełka na cd miały zawierać moją osobę. Podpisałam już umowę z jednym wydawnictwem, a oni mieli się wszystkim zająć. Chciałam aby wszystko wyglądało jak najbardziej profesjonalnie. Nadruki na dvd zawierał różnego rodzaju zdjęcia owoców. Porady dietetyczne stanowiły coś ważnego. Nawet najlepsze ćwiczenia połączone z nie zdrowym odżywianiem były po prostu bez sensu. Wiedziałam, że należy zwrócić na to uwagę. Również musiałam wybrać jakieś nadruki na cd. Wszystko miało być powszechnie dostępne i nie drogie. Taki pakiet wraz z książką miał pojawić się w księgarniach już pod koniec listopada. Tam opracowałam program jak nabrać kondycji do lata. Prawie każda kobieta o tym marzyła. Jednak odpowiedni nadruk na dvd to nie wszystko. Najważniejsze było podejście i motywacja. Bez niej czasami ludzie rezygnowali i się poddawali. Najgorsze były pierwsze dni. Również aktywny tryb życia był bardzo ważny dla zdrowia. Trzeba było zawsze być w formie. Tłoczenie płyt było bardzo drogie. Musiałam wziąć jakiś mały kredyt.

Wiedziałam, że aby wszystko wyglądało porządnie należy w to jakoś zainwestować. Nie było innego wyjścia. Mi zależało na naprawdę wysokich standardach. Nie mogłam sprzedawać innym jakiegoś źle wykonanego i nie dopracowanego programu.