Najlepsze damskie rowery

Panie, gdy wybierają rower, najczęściej nie interesują się tak mocno parametrami technicznymi, jak jego designem. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ kobiety, mają estetykę zakorzenioną w DNA i wygląd jednośladu jest tak samo ważny, jak jego jakość.

Gdzie kupić damski rower od Rometu?

damskie rowery rometRomet jest jedną z niewielu firm, który oferuje paniom rower z niemal każdego segmentu. Zatem w ofercie znajdziemy zarówno damskie rowery górskie, jak też trekkingowe i miejskie. Cechuje je nie tylko doskonały osprzęt, ale także wyjątkowa lekka, specjalnie wyprofilowana, aluminiowa rama, ułatwiająca wsiadanie i zsiadanie. Rowery dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co dodatkowo poszerza możliwość wyboru. Damskie rowery Romet są jednymi z najtańszych na rynku, dlatego też są też tak popularne. Zresztą nie tylko w kraju, ale także za granicą, o czym świadczy fakt, że wiele modeli dedykowanych paniom trafia na rynek Unii Europejskiej i Azji. Generalnie rzecz biorąc, wśród polskich producentów, Romet jest jednym z największych eksporterów, a na jego rowerach jeżdżą profesjonalni zawodnicy i zawodniczki. Najtańszy rower damski dostaniemy już za niewiele ponad tysiąc złotych, co przy cenach zachodnich marek, wydaje się ceną niemożliwie niską. No, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że Romet jest polską firmą i nie może sobie pozwolić na windowanie cen, jeśli chce pozostać konkurencyjny względem branżowych gigantów. Ta strategia jest skuteczna, mimo, że pojawiła się także konkurencja wewnątrzrynkowa. 

Zawsze nie warto przepłacać, a w przypadku zagranicznych, znanych marek, często tak właśnie robimy. To niepotrzebne przywiązanie do logotypów, które podświadomie wmówiono nam jako lepsze, czego dowodem są rowery Romet – tanie i nieustępujące jakością potentatom.