Najlepsze spacerówki Bebetto

Każda świeżo upieczona mama czeka z niecierpliwością na moment kiedy będzie mogła wyjść na pierwszy spacer ze swoim maleństwem. Pierwsze spacery są krótkie, ale w miarę dorastania malucha, przechadzki możemy wydłużać. Dobry wózek na takie wyprawy jest podstawą.

Jak wybrać idealną spacerówkę z firmy Bebetto?

bebetto holland spacerówkaNad wyborem właściwego wózka należy się dobrze zastanowić, ponieważ nie zawsze cena idzie w parze z jakością. W bardzo drogich modelach często płacimy za markę, a nie za materiały z jakiego są wykonane. Podstawą dobrego wózka, są bezpieczne materiały z jakiego jest wykonany. Najczęściej jest to aluminium, albo lekkie i trwałe tworzywo, z którego jest zrobiony składany stelaż. Gondola od środka jest wyścielona miękkim, bawełnianym materiałem, oraz antyalergiczną pianką dającą właściwe podparcie maluszkowi. Bebetto Holland spacerówka posiada zapinane na specjalne zatrzaski siedzisko, pokryte wyprofilowanym futerałem, w którym zapina się dziecko. Wózki Bebetto są wyposażone w duże budki, które można rozłożyć i zasłonić niemalże całe dziecko. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie w sytuacji kiedy pada deszcz, albo świeci mocne słońce. Specjalne barierki, przez które dziecko wkłada nóżki, dodatkowo zabezpiecza je przed wypadnięciem. Podstawa stelaża posiada mały stopień, o który dziecko może oprzeć nóżki w trakcie jazdy. Spacerówki maja mniejsze koszyki na zakupy niż gondole, ale za to posiadają duże torby doczepiane na poręczy do prowadzenia wózka, które pomieszczą potrzebne pieluszki, butelki i smoczki.

Idealna spacerówka powinna spełniać wszystkie nasze wymagania i powinna posiadać niezbędne atesty bezpieczeństwa. Wózek musi być odpowiednio wyważony, aby nie przechylił się na którąś ze stron kiedy będzie w nim siedzieć dziecko, oraz nie może posiadać ostrych zakończeń.