Nietypowe soczewki kolorowe

Od kilku lat możemy zaobserwować modę na alternatywny styl. Dotyczy on nie tylko ubioru, ale również makijażu oraz innych gadżetów, które potrafią dopełnić cały wygląd w bardzo efektowny sposób stanowiąc swoistą wisienkę na torcie. Do takich gadżetów z całą pewnością należą piercing oraz soczewki kolorowe, które przykuwają uwagę swoją oryginalnością.

Niesamowite kolory soczewek

soczewki animeModa na alternatywny styl sprawiła, że mamy dziś łatwy dostęp do oryginalnych i ciekawych rzeczy, jakie jeszcze kilka lat temu były ciężko dostępne w naszym kraju, a w zagranicznych sklepach internetowych potrafiły kosztować bardzo dużo. Do takich rzeczy można zaliczyć ubrania, czy właśnie nietypowe kolorowe szkła kontaktowe. Większości z nas kolorowe soczewki kojarzą się po prostu z soczewkami zabarwionymi na dany kolor, które mają za zadanie albo podkreślić nasz naturalny kolor oczu, albo zmienić je całkowicie. Tymczasem soczewki anime charakteryzują się tym, że wyglądają znacznie bardziej efektownie. Niektóre z nich barwione są w technologii paru  kolorowych warstw, które przenikają się nawzajem dając bardzo naturalny efekt i jednocześnie sprawiając, że oczy wydają się posiadać naturalnie konkretny kolor nawet, jeżeli jest on niespotykany, jak na przykład fioletowy czy różowe. Ponadto wiele z soczewek typu anime jest jednocześnie soczewkami, które wizualnie powiększają nasze oczy.

W sklepach internetowych oprócz soczewek, które prezentują się naturalnie znajdziemy również takie, które upodobnią nasze oczy do wyglądu ulubionych postaci z anime. Takie soczewki są świetnym dopełnieniem alternatywnego stroju, czy chociażby przebrania na imprezę. Najczęściej występują one w wersji z dioptriami co oznacza, że mogą je nosić również osoby posiadające wadę wzroku.