Nowoczesna konsoleta dla fryzjerów

Każdy salon fryzjerski zostaje zaopatrzony w nowoczesne i wielofunkcyjne artykuły i urządzenia. Ma to wpływ na jakość świadczonych usług przez fryzjerów, a także na komfort ich pracy. Dlatego też, właściciele salonów nie oszczędzają na kompleksowym wyposażeniu salonów.

Elegancka konsoleta do salonu fryzjerskiego

konsoleta fryzjerska wolnostojącaKlienci przyjmowani do salonu fryzjerskiego oraz kompleksowo obsługiwani przez fryzjerów, odczuwają wysoki poziom komfortu i jakości świadczonych usług, jeśli w salonie znajdują się nowoczesne i wielofunkcyjne artykuły wyposażenia. Narzędzia fryzjerskie najczęściej znajdują swoje miejsce na specjalnych konsoletach. Są to wykonane pod zamówienie stoliki z zastosowanym fabrycznie lustrem. Konsolety zostają stawiane przy ścianie, lecz dostępne są także obustronne konsolety wolnostojące dla większych zakładów fryzjerskich. Konsoleta fryzjerska wolnostojąca, wykonana jest z najlepszej jakości drewna, oraz charakteryzuje się stabilnością i odpornością przed oddziaływaniem czynników niesprzyjających, negatywnie wpływających na materiał wykonania. Istnieje możliwość zastosowania specjalnego lustra, dodatkowych szafek lub półek w konsolecie, a także myjki do włosów, jeśli w salonie nie został zastosowany odpowiedni system do oczyszczania włosów. Konsolety fryzjerskie mogą zostać skonfigurowane i wyprodukowane na zlecenie właściciela salonu w odpowiednich ilościach.

Ważne jest, aby wyposażając salon fryzjerski, zachować tą samą konfigurację artykułów wyposażenia, jeśli stosowanych zostaje kilka takich samych artykułów. Warto zapoznać się z ofertą firm produkcyjnych i przedsiębiorstw handlowych, specjalizujących się w sprzedaży kompleksowego wyposażenia zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, oraz salonów odnowy biologicznej.