Nowoczesna strzelnica komercyjna

Razem z kolegami staraliśmy się utrzymywać kondycję w najwyższym porządku, podobnie jak zdolności strzeleckie. Mimo iż wyszliśmy z czynnej służby, przyzwyczajenia kazały nam zawsze być przygotowanymi na każdą ewentualność, dlatego też treningi stały się dla nas swego rodzaju rutyną, którą odbywaliśmy co kilka tygodni.

Rekomendowana strzelnica profesjonalna

dobra strzelnica w pomorskimNajwiększym problemem były oczywiście strzelnice, gdyż mimo iż mogliśmy trenować na zwykłych torach, położonych w małych miejscowościach pod lasem, nie był to nasz wymarzony teren do treningu, a prostota takich miejsc często odbierała chęci do ćwiczeń. Zaczęliśmy więc szukać obiektu w którym moglibyśmy ćwiczyć, a który był wystarczająco zaawansowany jak na nasze wymagania. Naszą uwagę zwróciła dobra strzelnica w Pomorskim, polecana przez wielu mundurowych oraz strzelców sportowych. Nie była to w żadnym razie mała, wiejska strzelnica jakich wiele, a profesjonalny obiekt treningowy, wyposażony w sprzęt na światowym poziomie. Można tam było doskonalić wszystkie aspekty strzelectwa, od strzelania dynamicznego z broni krótkiej po precyzyjne strzelectwo sportowe na dalekim dystansie. Okazało się także, iż częstymi uczestnikami kursów i szkoleń, które organizował personel strzelnicy byli mundurowi i wojskowi w czynnej służbie.

Zaczęliśmy więc bardzo często korzystać z torów owej strzelnicy, a po pół roku treningu we wszystkich pomieszczeniach jakie ma do zaoferowania możemy bez mrugnięcia okiem rekomendować ją strzelcom sportowym, profesjonalnym, ale również amatorom, których często odstraszają prymitywne, amatorskie strzelnice. Dla najbardziej wymagających są tam także szkolenia specyficzne z danych zagadnień dotyczących odmiennych rodzajów broni palnej oraz aspektów strzelectwa.