Okazjonalne tablice rejestracyjne na zamówienie

Zbliżający się ślub to świetna okazja do zamówienia pamiątkowej tablicy rejestracyjnej. Specjalny, weselny napis będzie ładnie wyglądał na zdjęciach z uroczystości zaślubin. Można zamówić dowolny napis, także na wieczór panieński i kawalerski. Okazjonalne tablice rejestracyjne wykonywane są też na 18 urodziny i inne jubileuszowe okazje, np. na złote gody.

Specjalne napisy na tablicy samochodowej

tablice rejestracyjne na zamówieniePodczas planowania ślubu, nie można zapomnieć o zamówieniu specjalnych tablic rejestracyjnych. Na tą wyjątkową uroczystość, pary młode wybierają zwykle napis po polsku lub w angielskim stylu. Wielkie litery lub kursywa z napisem Just married albo nowożeńcy, to najczęściej wybierane napisy na odświętne tablice samochodowe. Także osiemnaste urodziny i wkroczenie w dorosłość, wymagają wyjątkowej oprawy. Pomysłowe tablice rejestracyjne na zamówienie mają zwykle białe tło. Najlepiej widoczny jest czarny napis na jasnym tle. Kolorystyka tablic może być standardowa lub dowolnie wybrana. Jednak na zdjęciach z uroczystości sprawdzają się proste, klasyczne kontrasty bieli i czerni. Wśród napisów dla nowożeńców królują angielskojęzyczne Just married oraz po polsku: para młoda. Jeśli chodzi o wieczór panieński i kawalerski, to również warto zamówić dodatkowe tablice z napisem. Urodziny i jubileusze należą do tych momentów, gdy zamówienie tablic do samochodu jest dobrym pomysłem na prezent dla solenizantów.

Wymienne tablice rejestracyjne można zamówić na specjalna okazję. Oczywiście nie są to oficjalne, urzędowe blachy. Zamawia się je głównie z okazji uroczystości weselnych i urodzinowych. Jednak to też doskonały pomysł na niebanalny prezent, np. z okazji przejścia na emeryturę lub awansu zawodowego. Okazji do świętowania jest wiele, a tablice rejestracyjne ze specjalnym napisem świetnie wyglądają na pamiątkowych fotografiach.