Pachnący czekoladowy krem do rąk

Nasze ciało narażone jest na działanie wszelkich czynników środowiskowych. Jednak na przykład zimą bardziej narażone na działanie niskiej temperatury są te części naszego ciała, które są bardziej na to działanie wystawione. Mowa tutaj na przykład o dłoniach, o których często zapominamy, żeby je zimą zabezpieczyć rękawiczkami.

Działanie czekoladowych kremów do rąk

krem do rąk czekoladowyNiestety, niska temperatura to tylko jedna ze składowych, na których działanie narażamy nasze dłonie. Temperatura zarówno niska jak i wysoka bardzo je wysusza. Jednak za pomocą dłoni wykonujemy tak naprawdę wszystkie nasze czynności. Cały czas czegoś dotykamy, moczymy je w wodzie i nie zwracamy uwagi często na stan skóry na nich dopóki nie zaczną nas piec, boleć czy być w złym stanie. Wtedy dopiero sięgamy po ratunek w postaci różnego rodzaju kremów. Jednak dlaczego sięgać po nie dopiero kiedy znajdujemy się w potrzasku? Jeśli krem będzie odpowiedniej jakości okaże się, że jego stosowanie co dziennie jest bardzo przyjemne i wejdzie nam w nawyk. Szczególnie, jeśli krem będzie przyjemnie pachniał. Krem do rąk czekoladowy jest takim właśnie przykładem- idealny, słodki zapach, który chcemy wręcz czuć cały czas. Dodatkowo, bardzo ważna jest konsystencja i to, jak szybko krem się wchłania. Nikt z nas nie chce mieć tłustych plam w miejscach, gdzie dotknie dłońmi a chcemy mieć bardzo szybki efekt gładkości, ujędrnienia oraz maksymalnego nawilżenia.

Musimy również dostarczać składników odżywczych i mineralnych dla naszej skóry. idealny kosmetyk to taki, który dostarczy zarówno witamin jak i sprawi, że będziemy czuć się zadbani. Nie muszą to być wcale drogie kosmetyki ale muszą być o bardzo dobrym składzie, takim, który zawiera jak najwięcej składników naturalnego pochodzenia.