Suplementy diety

Plan to podstawa – suplementy diety

Wiem, dobrze wiem jak ciężko jest zmienić swój styl życia. Ja obiecywałam sobie zmiany „od poniedziałku” już chyba tysiące razy. Na szczęście za tysiąc pierwszym razem w końcu mi się udało. Od ponad roku, zdrowo się odżywiam, uprawiam sport, regularnie sypiam!

Suplementy diety pomogą w każdej diecie

Suplementy dietyDlatego właśnie dzisiaj chciałabym się z wami podzielić moim doświadczeniem i razem z wami opracować dobry plan. Nie musicie, go od razu wrażać w życie. A najlepiej będzie, jeśli ten plan opracujecie same, niemniej jednak chciałabym wam dzisiaj pokazać taki przykład, wzór, od którego wszystko się u mnie zaczęło. Zanim zaczęłam stosować dietę, bardzo dużo czytałam o produktach. Dopiero, kiedy dokładnie poznałam, jakie ma zalety i czym jest olej kokosowy nierafinowany, postanowiłam w niego zainwestować. Z czasem znalazłam sobie swój ulubiony sklep ze zdrową żywnością. Później, poszłam na badania ogólne krwi, konsultację z ortopedą i opracowałam zestaw odpowiednich dla mnie ćwiczeń. Na końcu postanowiłam odstawić kosmetyki naładowane chemią i postawiłam na naturalne kosmetyki. Uwierzcie mi kosmetyki organiczne to strzał w dziesiątkę. Dziewczyny, zanim cokolwiek zaczniecie robić, najpierw dowiedzcie się jak to robić, znajdźcie dobry sklep ze zdrową żywnością, kupcie sobie na początku mały olej kokosowy nierafinowane.

Wypróbujcie na początek tanie naturalne kosmetyki, zapytajcie o kosmetyki organiczne w próbkach. Rzetelnie przygotujcie się do zmian. W końcu chodzi o to żeby przyniosły one wam satysfakcję, tylko wam, Cześć!!!

Więcej o suplementach diety można znaleźć na: www.bionaturalfit.pl