Popularne zabawki Bigjigs

 

Na rynku zabawek działa bardzo wielu producentów, którzy dostarczają przeróżnych produktów dla dzieci w każdym wieku. Przy ich wyborze, rodzice przede wszystkim kierują się ich jakością wykonania i bezpieczeństwem, a dopiero później wyglądem.

Jakie rodzaje zabawek produkuje firma Bigjigs?

zabawki bigjigsW Polsce dostaniemy zabawki krajowych producentów lub zagranicznych. Mogą one być wykonane z kilku rodzajów surowców, ale zawsze powinny spełniać wymogi Unii Europejskiej. Jedną z lepszych firm zabawkarskich jest Bigjigs, która pochodzi z Wielkiej Brytanii i działa na rynku już od ponad trzydziestu pięciu lat. Ich głównym celem jest dostarczanie zabawek najwyższej jakości, które są wykonane jedynie z bezpiecznych materiałów. W zdecydowanej większości, zabawki Bigjigs są wykonane z drewna, które jest pomalowane bezpiecznymi, wodnymi farbami. Dostępne są huśtawki, które można powiesić w domu lub w ogrodzie, piaskowy zegar, szmaciana lalka czy drewniane samochodziki. Wszystkie produkty są bardzo starannie wykonane, gdyż na etapie produkcji zadbano o każdy szczegół. Firma Bigjigs posiada także zabawki bardziej zaawansowane, dla starszych dzieci. Są to puzzle w kształcie państw europejskich, drewniane sudoku z szufladą, czy przeróżne gry logiczne. Dla fanów gotowania, dostaniemy drewnianą kuchnię  pełnym wyposażeniem, a dla małego naprawiacza znajdziemy mały warsztat z kompletem narzędzi i przyborów małego majsterkowicza. W ostatnich lata bardzo popularne się stały owoce i warzywa w całości wykonane z drewna.

Zabawki wykonane z naturalnych surowców są bardzo trwałe i bezpieczne, dlatego tego też cieszą się one tak dużym zainteresowaniem rodziców. Sporą część asortymentu tejże firmy stanowią zabawki edukacyjne, które będą służyły dzieciom przez wiele lat.