Porządne karmy Canagan

 

W naszej rodzinie któregoś dnia całkiem przypadkiem pojawił się pies. Moja siostra zawsze ma jakieś szalone pomysły i nam go podarowała. Nie byłam przekonana. Dzieci prosiły, aby go zatrzymać. W końcu uległam, bo był uroczy i sama go bardzo polubiłam. W ten sposób nasza rodzina się powiększyła, a ja miałam na głowie dbanie o jego dobry rozwój.

Psia karma Canagan

karmy dla psów CanaganOd razu bez zbędnego czekania, wybrałam się z naszym czworonogiem do weterynarza. Jako, że był to szczeniak, musiał odbyć szereg szczepień i badań. Nie wiedziałam nawet, jaką karmą go karmić, dlatego wolałam zapytać się lekarza. Odpowiedział, że karmy dla psów Canagan są odpowiednim wyborem, ponieważ zawierają wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju psa. Karmy, które można było znaleźć w sklepach, zawierały w sobie zboża, które nie sprzyjały dobrej diecie. Poza tym, Canagan to najlepszej jakości mieszanka, dobre mięso, a nie jakieś odpadki i do tego zbiór odpowiednich ziół dostosowanych do potrzeb psa i warzyw. Nie miałam pojęcia, że psów nie należy karmić zbożami, zawsze byłam przyzwyczajona, ze w naszym rodzinnym domu dawało się psom chleb. Dobrze, że dowiedziałam się od specjalisty, że nie jest to dobry pomysł, ponieważ mogłabym zaszkodzić naszemu czworonogowi. Wybraliśmy różne rodzaje karmy Canagan, w mniejszym opakowaniach, aby móc sprawdzić, która z nich będzie najbardziej smakowała naszemu psu.

Całe szczęście pies z równym apetytem zjadał wszystkie rodzaje karmy. Cieszyłam się, że mogę kupować dla niego to co najlepsze i wspomagać jego zdrowie. Chciałam, aby żył z nami jak najdłużej. Dobrze, że powstają karmy tworzone przez profesjonalistów w dziedzinie żywienia psów, ponieważ inaczej nie mielibyśmy pojęcia, że psy odżywiane są nieprawidłowo.