Poszukania imprezy karnawałowej

Zbliżał się koniec karnawału. W tym roku ani razu nie udało nam się z żoną wyrwać na żadną imprezę. Nadmiar zawodowych i domowych obowiązków trochę nas przytłoczył. Jednakże postanowiliśmy przynajmniej skończyć ten sezon z przytupem i udać się na jakąś fenomenalną imprezę karnawałową. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiednią imprezę w naszej okolicy.

Gdzie wybrać się na imprezę karnawałową?

imprezy karnawałowe dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego miejsca na imprezę rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: imprezy karnawałowe dolny śląsk, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Zależało nam na tym, aby nie była to zwykła impreza tylko prawdziwy bal karnawałowy. Szybko udało nam się wychwycić wśród wielu ofert właśnie taką imprezę, która znajdowała się blisko naszego miejsca zamieszkania. Imprezę organizowała restauracja znana w okolicy z przepysznego jedzenia. Kilka razy byliśmy tam na obiedzie i wiedzieliśmy, że jedzenie na tej imprezie karnawałowej na pewno będzie świeże i smaczne. Kolejną zaletą tego miejsca było to, że restauracja dysponowała osobną salą taneczną, która była przestronna i klimatyzowana. Było to szczególnie istotne, ponieważ impreza była przewidziana dla trzystu gości i z tego, co zauważyliśmy większość miejsc była już wyprzedana. Dlatego nie wahaliśmy się długo i zarezerwowaliśmy dla siebie dwa miejsca na ten karnawałowy bal.

Jak się już wkrótce okazało, to był naprawdę świetny wybór. Bardzo dobrze się bawiliśmy do białego rano i gruntownie sobie odbiliśmy to, że przez cały karnawał nie udało nam się nigdzie wyjść. Jedzenie na imprezie było przepyszne, w cenie biletu dostaliśmy 5 ciepłych posiłków w ciągu całej nocy, a do naszej dyspozycji były napoje i zimne przekąski na stołach. Muzyka na żywo natomiast zachęcała wszystkich do tańca.