Poszukiwania stylowych oficerek jeździeckich

Moja córka niedawno „złapała bakcyla” i zainteresowała się jazdą konną. Już od kilku miesięcy ćwiczyła w szkółce jeździeckiej i muszę przyznać, że bardzo dobrze szła jej nauka. Miała odpowiednie podejście do zwierząt i talent. Jej instruktor po kilku tygodniach powiedział, że zamierza wystawić ją w zawodach dla początkujących. Dla mnie oznaczało to konieczność zakupu odpowiedniego stroju.

Zalety stylowych oficerek damskich

stylowe oficerki damskie jeździeckieNajważniejsze były buty. Zarówno córka, jak i jej instruktor powtarzali mi to wielokrotnie. Dlatego skupiłam się na ich wyborze najbardziej. Udałam się do sklepu z obuwiem tego typu i powiedziałam sprzedawczyni, że potrzebne mi są stylowe oficerki damskie jeździeckie. Od razu pokazała mi ona kilka dostępnych modeli. Córce najbardziej spodobały się jedne z nich. Zdecydowała się je przymierzyć. Były one wykonane z ekologicznej skóry i posiadały ocieplenie w środku. Ponieważ zbliżała się jesień i zima taki rodzaj ocieplanego obuwia był bardzo dobrym wyborem. Buty posiadały solidne zapięcie. Trzeba było je zasznurować z przodu, a z tyłu dodatkowo posiadały elastyczny suwak, co umożliwiało łatwe założenie buta. Cały but był idealnie dopasowany zarówno do przeguby, jak i do łydki córki. Ponieważ były one solidne i wytrzymałe, a do tego niezwykle praktyczne i świetnie dopasowane do nogi córki, zdecydowałam się je zakupić.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Córka była bardzo zadowolona z tych oficerek i chętnie w nich chodziła. Zapewniała, że nawet po całym dniu spędzonym na nogach w tych butach, jej stopa nie czuje się „zmęczona”. Buty nigdzie jej nie uciskają, a profilowana wkładka ortopedyczna w środku gwarantuje naturalne ułożenie stopy, co oddziałuje na całą nogę oraz postawę ciała podczas ćwiczeń.