nagrobki

Poszukuję nagrobków dla swojego przyjaciela

Trudno mi o tym pisać na blogu, ale obawiam się, że tutaj od was dostanę dobrą poradę. Minął już rok od pogrzebu mojego przyjaciela, a jako, że nie miał nikogo innego, to ja mam postawić mu pomnik.

Nagrobki z Siedlec muszą być widoczne

nagrobkiZ miłą chęcią, ale nie wiem, kto w Warszawie, robi dobre nagrobki. Chciałbym pamięć o nim uczcić należycie. Człowiek bardzo się zasłużył dla kultury i nauki w województwie mazowieckim. Szukam zatem firmy, która ma w swojej ofercie ekskluzywne nagrobki. Nie można pochować go tak, jak resztę ludzi na cmentarzu. Nagrobki siedlce muszą się od siebie wyróżniać, aby na święto zmarłych bez trudu odnaleźć miejsce przyjaciela. Zastanawiałem się też nad opcją aby zamówić nagrobki podwójne, bo może ktoś kiedyś będzie chciał przy nim spocząć. Sam nie wiem, byłem już w Siedlcach się pytać, czy mają takie ekskluzywne nagrobki, czy mogą je do Warszawy przetransportować. Powiedzieli, że tak, ale za dużo większą dopłatą. Wolę tę kwotę wydać w nagrobki, to znaczy w jeden nagrobek dla mojego przyjaciela. Nie będę płacił za dojazd, jakby ktoś miał mi na cmentarz pizzę dowieźć. Przeglądam już od kliku dni te nagrobki, jakie może zagwarantować mazowieckie. Jedyne jakie mi się szczerze podobają to te nagrobki podwójne, może i ja spocznę kiedyś obok niego. Te nagrobki podwójne to taka inwestycja na przyszłość. Może to byłby lepszy pomysł. Znając go, te ekskluzywne nagrobki wprawiłyby go w zakłopotanie, nie czułby się dobrze w takim miejscu. Dołożę wszelkich starań abym wybrał najpiękniejsze nagrobki, a potem przedstawił propozycje naszym wspólnym przyjaciołom.

Zanim jednak to nastąpi, to proszę was o pomoc. Znaliście mojego przyjaciela z opowieści. Czy ekskluzywne nagrobki takie jak mam poniżej są dobrym wyborem? Czekam i liczę na wasza pomoc! Do zobaczenia!